Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

"Dziedzictwo" - streszczenie na 11-12 lipca. Walka o przebaczenie i sprawa zabójstwa

2024-07-11 12:05

Streszczenie odcinków 312 i 313 serialu "Dziedzictwo" pokazuje, czego się spodziewać. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1 już 11-12 lipca. Jesteście ciekawi? Oto szczegółowe opisy na najbliższe dni!

Dziedzictwo to ciągle jedna z najchętniej oglądanych produkcji w ramówce Telewizji Polskiej. Poniższe streszczenie obejmuje epizody o numerach 312, 313, które zostaną wyemitowane 11-12 lipca 2024 roku na kanale TVP1. W serialu wydarzy się naprawdę sporo i nie zabraknie emocji. Czego dokładnie się spodziewać i na co przygotować? Sprawdźcie opisy odcinków na koniec tygodnia już teraz!

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

"Dziedzictwo" odcinek 312 - streszczenie

Seher nie może uwierzyć, że Yaman jest niewinny i że to İkbal zabiła Kevser. Nie może wybaczyć mu, że tak okrutnie ją okłamał. Ali i Duygu przesłuchują dealera. Będący pod wpływem narkotyków mężczyzna przyznaje się do zabicia dziewczyny i traci przytomność. Duygu jest zdruzgotana, chociaż Ali próbuje przekonać ją, że nie ma dowodów na to, że chodzi o jej siostrę. Seher szuka oparcia u Frata na komisariacie, tam rozmawia z lekarką, która potwierdza niewinność Yamana - przyznaje się do sfałszowania raportu i wyznaje, że İkbal ją szantażowała. Ziya ma wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Cziczek na bieżąco informuje Zuhal o rozwoju wypadków. Zuhal jest wściekła, że sprawy nie układają się po jej myśli. Semra miota się między rozpaczą a nadzieją, świadkiem jej kolejnego ataku jest Sultan. Semra opowiada jej o zaginionej córce.

"Dziedzictwo" odcinek 313 - streszczenie

Semra rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się czegoś o poszukiwaniach Yasemin, Duygu nie jest w stanie wyznać matce, że dziewczyna prawdopodobnie nie żyje. Tymczasem wpółprzytomny dealer nuci piosenkę, którą Duygu nauczyła Yasemin. Młoda komisarz zyskuje pewność, że zabitą dziewczyną jest jej siostra, ale dla Alego to wcale nie takie oczywiste. Seher i Yaman spotykają się nad grobem Kevser. Yaman wyznaje Seher, dlaczego wziął winę na siebie. Seher jednak nie potrafi mu wybaczyć, ani zrozumieć. Nie widzi dla nich przyszłości. Yaman jest załamany obrotem spraw. Oboje szukają pocieszenia u Arifa. Seher wraca do rezydencji.