Miłość i nadzieja

i

Autor: Materiały prasowe Plakat tureckiego serialu "Miłość i nadzieja"

TURECKIE SERIALE

"Miłość i nadzieja" nowym tureckim serialem w TVP! Zastąpi "Zakazany owoc"

2024-07-11 9:08

"Miłość i nadzieja" zastąpiła serial "Zakazany owoc". O czym jest kolejna turecka telenowela, którą od lipca 2024 roku możemy oglądać w TVP2? Niektórzy widzowie mieli już okazję zapoznać się z tytułem, ale nie ma co ukrywać, że dla wielu oglądających to jednak nowość. Ile odcinków liczy "Miłość i nadzieja"? Jaka obsada znalazła się w serialu? Oto streszczenie odcinków i wszystkie najważniejsze informacje.

"Miłość i nadzieja" to polski tytuł tureckiego serialu, który w oryginale nazywa się "Ask ve umut". To kolejna telenowela znad Bosforu, w której nie brakuje tematu miłości, ale i naprawdę mrocznych historii z zaskakującymi zwrotami akcji. Serial "Miłość i nadzieja" zastąpił w ramówce "Zakazany owoc" i można go oglądać od 18 lipca 2024 roku w TVP2 o godzinie 17:15. I chociaż mamy wiele świetnych tytułów z tej strony świata, to wielu fanów twierdzi, że "Ask ve umut" jest tą produkcją, którą warto obejrzeć. Z tego powodu specjalnie dla was zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat nowego tureckiego hitu.

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Miłość i nadzieja - o czym jest? Obsada i streszczenie odcinków

"Miłość i nadzieja" to historia osiemnastoletniej Zeynep, której nie brak wielkich marzeń i robi wszystko, by zostać najlepszą prawniczką. Dzięki swojej pracowitości i ambicjom uparcie dąży do celu dostając się nawet na Wydział Prawa Uniwersytetu Stambulskiego. W międzyczasie nie zdaje sobie sprawy z kłopotów, które ściągnęła na siebie jej matka. Okazuje się, że Gonul (mama Zeynep) zostaje aresztowana za popełnienie poważnej zbrodni. Zanim jednak trafi w ręce policjantów, zostawia list do córki, w którym kłamie na temat powodu swojego zniknięcia. Przy tym prosi swojego prawnika Bulenta, by ten zaopiekował się młodą dziewczyną. Zeynep nie ma jednak pojęcia, że prawnik jest dawnym kochankiem jej mamy i... biologicznym ojcem! Na dodatek Zeynep pozna w Stambule przystojnego mężczyznę, w którym się zakocha, ale nie wszystko będzie szło po jej myśli.

Obsada serialu "Miłość i nadzieja" to przede wszystkim Eda Elif Başlamışlı w roli Zeynep, Özgür Kaymak w roli matki oraz Furkan Okumuş w roli Ege'a (przystojniaka, którego pozna główna bohaterka). W pozostałych rolach pojawili się Zafer Demircan, Hülya Aydin, Serap Önder i Pinar Kankiliç.

Miłość i nadzieja - ile odcinków? Kiedy oglądać?

"Ask ve umut" oryginalnie liczy 285 epizodów. Przypomnijmy jednak, że w Turcji są one zdecydowanie dłuższe, a Telewizja Polska ponownie je przemontowuje i odpowiednio skraca. To oznacza, że "Miłość i nadzieja" może liczyć w Polsce nawet ponad 300-400 odcinków. Jeżeli wszystkie pojawią się w ramówce stacji, to przed widzami naprawdę długi seans. Z kolei jeżeli chodzi o emisję, to tytuł zastąpił "Zakazany owoc", więc zostanie pokazany dokładnie w tych samych dniach i o tej samej porze co poprzedni turecki szlagier. To oznacza, że "Miłość i nadzieja" będzie emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, w TVP2.