Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 56 - streszczenie. Co wydarzy się nowym odcinku?

2023-06-05 14:03

Streszczenie 56. odcinka serialu "Dziedzictwo" jasno pokazuje, czego się spodziewać. Yaman nie opuszcza Seher na krok, a Kiraz próbuje wyznać coś bardzo ważnego Alemu. Co dokładnie wydarzy się w nachodzącym epizodzie u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Dziedzictwo - odcinek 56 streszczenie

Yusuf bardzo przeżywa niedyspozycję Seher, a İkbal robi wszystko, żeby zburzyć równowagę psychiczną chłopca. Yaman całą noc czuwa przy Seher. Kiraz bezskutecznie próbuje wyznać Alemu, że wiedziała o podstępie Begüm. A ona nie może się pogodzić z rozstaniem z Alim i nie zamierza dać za wygraną.

Sonda
“Akacjowa 38”, “Dziedzictwo” czy “Zakazany owoc” – który serial lubisz najbardziej?

Dziedzictwo - odcinek 56. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 56. zostanie wyemitowany 23 czerwca 2023 r. (piątek) o godzinie 16:05.