Dziedzictwo

i

Autor: TVP VOD Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Serial

Dziedzictwo, odc. 4 - streszczenie. Seher rozpacza po śmierci ojca

2023-03-31 16:21

Dziedzictwo to serial, który można oglądać w polskiej telewizji. To kolejna turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Fani są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych dniach. Sprawdź streszczenie 4. odcinka, który zostanie wyemitowany we wtorek 4 kwietnia.

Dziedzictwo, odcinek 4 - streszczenie. Seher rozpacza po śmierci ojca. Pomaga jej dawna mamka Nadire oraz przyjaciel rodziny, Selim. Dziewczyna opuszcza dom, w którym mieszkała z ojcem i planuje wrócić w jego rodzinne strony, zabierając ze sobą Yusufa. Tymczasem zaniepokojony stanem chłopca Yaman, za radą İkbal, udaje się z nim do psychiatry. Mężczyzna nagle kończy sesję, gdy lekarka zaczyna dopytywać go o przeszłość. Okazuje się, że İkbal zleca śledzenie Seher, dzięki czemu dowiaduje się o planach dziewczyny. Yaman coraz bardziej boi się o Yusufa, który jest mu najdroższy na świecie. Zamierza udać się z chłopcem do szpitala, jednak sprawy służbowe krzyżują mu plany. İkbal wykorzystuje sytuację i wysyła Yusufa na badania z opiekunką, wcześniej zaś informuje Seher o tym, gdzie będzie mogła znaleźć chłopca.

Sila Turkoglu - piękna gwiazda serialu "Dziedzictwo". Kim jest turecka aktorka?

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matka, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się skutków trudnych dni, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı nienawidzi kobiet i nie ufa żadnej z nich. Yaman chce wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chce zabrać swojego siostrzeńca i wychować go jako część dziedzictwa swojej siostry i ojca. Yaman Kırımlı nie chce na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczują odrzucenie i nienawiść do swoich różnych osobowości, ale z czasem zdadzą sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieni się w miłość.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE