Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 298 streszczenie. Ziya nie może sobie przypomnieć czy zabił szwagierkę

2024-06-18 19:49

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku, które zostaną wyemitowane w dniach 18 czerwca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

UWAGA! Zmiany w ramówce w tygodniu od 17 do 21 czerwca 2024. Zostanie wyemitowany tylko jeden odcinek serialu "Dziedzictwo".

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinka 298 odbędzie się w dniu 18 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

Dziedzictwo QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 298 - wtorek 18 czerwca 2024

Yaman robi wszystko, by Ziya przypomniał sobie dzień śmierci Kevser. Choć stan Ziyi się polepsza, a on sam jest prawie pewien, że nie doprowadził do śmierci szwagierki, mężczyzna nadal ma mętlik w głowie i nie może sobie przypomnieć traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Podczas rozmowy lekarka sugeruje Yamanowi, że powrót do domu jako miejsca zdarzenia mógłby pomóc Ziyi odzyskać pamięć. Mimo ostrzeżeń Yamana, Seher zabiera Yusufa na plac zabaw. Kobieta nie ma pojęcia, że człowiek Camgoza ma ją na celowniku. Gdy pojawia się Yaman i kategorycznie każe im wracać do domu, Seher stawia opór. Jest przekonana, że mężczyzna okłamuje ją w kwestii zagrożenia. Postanawia jak najszybciej odnaleźć dowody, które obciążą Yamana w sprawie przemytu broni. Znalezione przez nią zdjęcia i esemesy uświadamiają jej jednak, że Yaman porwał towar Camgoza, by uwolnić ją z rąk Selima. Sultan składa na Semrę skargę. Na komendzie Duygu jest zmuszona wyjawić Alemu i Sultan chorobę matki. Poruszona Sultan wycofuje skargę i zaprasza obie kobiety na kolację.

Dziedzictwo. To on wciela się w rolę Ibrahima. Adnan Mehmet Ali Aslan z serialu Emane: