Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Legacy (screen)

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 276, 277 streszczenie. Czarna nie wierzy w szczęśliwe małżeństwo z İbrahimem

2024-05-17 14:10

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 276, 277 - które zostaną wyemitowane w dniach 16-17 maja 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 276, 277 odbędzie się w dniach 16-17 maja 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 276 - czwartek 16 maja 2024

Yaman zostaje aresztowany jako podejrzany o morderstwo Kevser. Wszyscy są wstrząśnięci obrotem spraw. Seher nie wierzy, że Yaman dopuścił się tej zbrodni i tyle czasu to przed nią ukrywał. Frat jest gotów zabić go własnymi rękami. Ali przesłuchuje Yamana, mając nadzieję, że mężczyzna oficjalnie przyzna się do winy, on jednak milczy. Seher jest żądna zemsty na oprawcy swojej siostry, ma też żal do Cengera, że nic jej nie powiedział. Lojalny wobec Yamana Cenger z pokorą przyjmuje gorzkie słowa. Milczenie Yamana doprowadza do szału Seher i Frata. Czarna wciąż zastanawia się, co odpowiedzieć İbrahimowi. Nie wierzy, że małżeństwo może nieść za sobą coś dobrego. Obawia się, że po ślubie İbrahim zmieni się w tyrana. Bora planuje zabrać Neslihan na kolację i wykorzystać ją.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 277 - piątek 17 maja 2024

Seher odwiedza Yamana w areszcie. Chce go sprowokować do przyznania się do winy. Seher odchodzi od zmysłów na myśl, że morderca jej siostry może pozostać bezkarny. Tymczasem Yaman zostaje zwolniony z braku dowodów. Yaman, pomimo że bardzo cierpi, zamierza chronić brata za wszelką cenę, a wobec Seher znów przybiera maskę zimnego okrutnika. Seher postanawia opuścić rezydencję razem z Yusufem, ale Yaman ich powstrzymuje. Czarna zwierza się Sultan ze swoich obaw. Sultan stara się przekonać ją, by nie poddała się swoim lękom.

Dziedzictwo. To on wciela się w rolę Ibrahima. Adnan Mehmet Ali Aslan z serialu Emanet: