Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

Serial

Dziedzictwo, odc. 266 - streszczenie. Stan Yamana z każdą chwilą się pogarsza

2024-04-10 17:09

Akacjowa 38 to serial, który można oglądać na antenie TVP2. Widzowie śledzą losy bohaterów hiszpańskiej telenoweli, której akcja skupiona jest na pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. Przed nami nowy odcinek. Co wydarzy się w epizodzie 266, który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 29 kwietnia 2024? Sprawdź streszczenie.

Dziedzictwo, odcinek 266 - streszczenie. Stan Yamana z każdą chwilą się pogarsza, jednak cała trójka niestrudzenie prze naprzód. Selim oszukuje policję i wymyka się. Gdy dociera do kryjówki, orientuje się, że jego więźniowie uciekli. Wściekły rusza ich śladem. Ikbal nie próżnuje i każe swoim ludziom zniszczyć wszystkie dowody swoich zbrodni. Planuje zamknąć Ziyę w domu dla obłąkanych i przejąć kontrolę nad fortuną rodu Kirimli. Przypadkiem Cenger usłyszy jej słowa. Zuhal dostaje wyrok w zawieszeniu, jest rozczarowana, że Yaman nie pojawił się w sądzie. Nie może się doczekać, żeby przekazać mu nagranie. Yaman jest u kresu sił, cała trójka porusza się bardzo powoli. Kiedy w końcu udaje im się dotrzeć do drogi, Selim już na nich czeka. Ku przerażeniu Seher pada strzał.

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbali o swojego siostrzeńca o imieniu Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matkę, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się traum spowodowanych trudnymi wydarzeniami, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı znienawidził kobiet i nie zaufał żadnej z nich. Yaman chciał wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chciała zabrać swojego siostrzeńca i wychować go tak, jak chciała tego jego matka. Yaman Kırımlı nie chciał na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczuli odrzucenie i nienawiść, ale z czasem zdali sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieniła się w miłość, której wiele osób nie może zaakceptować.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm