Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odc. 262 - streszczenie odcinka. Co wydarzy się 23 kwietnia?

2024-04-19 15:27

Omówienie 262. odcinka serialu "Dziedzictwo" rzuca światło na to, czego widzowie mogą oczekiwać od najnowszej części telewizyjnego hitu. Wiele osób w Polsce poszukuje w sieci informacji o tym, co przyniosą kolejne odsłony popularnej tureckiej sagi nadawanej na TVP1. Zainteresowani? Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne szczegóły!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Dziedzictwo - odcinek 262 streszczenie

Selim pokazuje Seher fałszywe dokumenty tożsamości. Dziewczyna jest przerażona jego desperacją i zachowaniem graniczącym z obłędem. Nie może uwierzyć, że kiedyś Selim był jej najbliższym przyjacielem. Firat ustala, że to Ikbal doprowadziła do kontrolnych wizyt opieki społecznej. Czarna troskliwie opiekuje się chorym Ibrahimem, który pragnie uczestniczyć w poszukiwaniach Selima. Mimo zaleceń Alego, Yaman nie jest w stanie bezczynnie czekać. Próbuje nakłonić Camgoza do mówienia. Gdy ten jednak jest nieugięty, postanawia inaczej wyciągnąć z niego informacje. Kradnie dostawę broni Camgoza. Ikbal dowiaduje się, że jest śledzona. Czarnej i Ibrahimowi udaje się ustalić przybliżone miejsce pobytu Selima. Podczas szamotaniny z Selimem, Seher rani mężczyznę.

Dziedzictwo - odcinek 262. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 262. zostanie wyemitowany 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:05.