Dziedzictwo

i

Autor: TVP Dziedzictwo - dlaczego warto oglądać turecki serial?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 156, 157, 158 streszczenie. Selim chce wziąć udział w planie İkbal

2023-11-20 14:21

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 20-22 listopada 2023.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 156, 157, 158 odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - ile odcinków liczy i kiedy oglądać turecki serial?

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 156 - poniedziałek 20 listopada 2023

Kiraz przekonuje Alego, że Ibrahim naprawdę zakochał się w Czarnej. A ta każe Ibrahimowi jak najszybciej poinformować matkę o zerwaniu zaręczyn. Seher nie potrafi ukryć zazdrości o Elę. Traktuje Yamana oschle i robi aluzje do jego związku z Elą. Yaman za poradą Cengera próbuje przywrócić Seher dobre samopoczucie. Zabiera ją do Arifa, gdzie nieudolnie opowiada śmieszne anegdoty ze swojego życia. Gdy udaje mu się wywołać uśmiech na twarzy Seher, dzwoni Ela. Seher każe odwieźć się do Nadire, gdzie Kiraz ma poprawić dekolt jej sukni ślubnej. Kiraz zaprasza również Czarną na to spotkanie, by poznać jej poglądy na temat małżeństwa.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 157- wtorek 21 listopada 2023

Seher jest u Kiraz na ostatniej przymiarce sukni ślubnej. W tym samym czasie przyjeżdża Selim, żeby oddać Kiraz portfel. Widok Seher w białej sukni zapiera mu dech. Nie może pogodzić się z tym, że ktoś inny poślubi jego ukochaną. Po narzeczoną przyjeżdża też Yaman, który także nie może dojść do siebie na jej widok W oczekiwaniu na Seher, mężczyzna dzielnie znosi grad pytań cioci Sultan, która jest pod coraz większym wrażeniem pozycji i majątku Yamana. Zuhal wraca z Londynu ze sfabrykowanymi listami Seher i Kevser, wedle których siostry miały wspólnie układać plan przejęcia fortuny rodziny Krml. Zachowanie Seher wobec Eli zdradza jej uczucia. Yamanowi bardzo to schlebia, wyjaśnia jednak Seher, że Ela jest dla niego jak podopieczna i nigdy nic więcej ich nie łączyło. Seher jest zawstydzona swoimi podejrzeniami. Czarna zwierza się Kiraz. Opowiada jej o swoim trudnym dzieciństwie i niechęci do małżeństwa, którą z niego wyniosła. Przypadkiem ich rozmowę słyszy Ali, który chce porozmawiać z İbrahimem i pozbawić go złudzeń, ale Kiraz go powstrzymuje. Zdesperowany Selim zgadza się wziąć udział w planie İkbal.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 158 - środa 22 listopada 2023

W rezydencji pojawia się organizatorka ślubu. Ekspresyjna kobieta nieustannie zachwyca się młodą parą i bijącym od nich uczuciem. Tymczasem İkbal i Zuhal realizują dalsze etapy swojego planu. Zuhal wykrada telefon Seher, żeby z jej konta przelać na konto Selima pieniądze, które niegdyś dostała od Yamana. Podczas gdy narzeczeni ustalają z organizatorką szczegóły uroczystości, Zuhal zmaga się z telefonem. Aby nie ranić İbrahima, Kiraz oświadcza mu, że nie może być z Czarną, ponieważ odbiega od jej ideału mężczyzny. Zuhal w ostatniej chwili udaje się wysłać przelew.