Dwayne Johnson nowym Bondem? 5 powodów, dlaczego to się nie uda

2021-11-15 15:42 Leon Pietrzak
Dwayne Johnson
Autor: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News

Agent 007 to najpopularniejsza fikcyjna postać w światowej kinematografii. Wiadomo już, że film "Nie czas umierać" to ostatnia część Jamesa Bonda z udziałem Daniela Craiga. Aktor nie pojawi się w nadchodzących produkcjach, a kolejne filmy na pewno powstaną. Dwayne Johnson zgłasza swój udział!

Dwayne Johnson chce być nowym Bondem. Po ostatniej części Jamesa Bonda, Daniel Craig ogłosił, że to jego ostatnia produkcja w takiej roli. Aktor nie będzie więcej wcielał się w postać Agenta 007. Wiadomo jednak, że kolejne części powstaną, a to oznacza nowego aktora w roli głównej. Internauci mają swoje propozycje, ale do listy potencjalnych kandydatów zgłasza się sam Dwayne Johnson. Czy wyobrażasz sobie aktora w roli Jamesa Bonda?

Kim jest Dwayne Johnson?

Dwayne Johnson to były wrestler i aktor, który głównie kojarzony jest z serii filmów "Szybcy i wściekli" oraz Jumanji. Pojawił się również w najnowszym przeboju Netfliksa "Czerwona Nota". Swoją kreacją Dwayne „The Rock” Johnson zwrócił na siebie uwagę widzów i krytyków filmowych.

Sonda
Czy widzisz Dwayne'a Johnsona w roli Jamesa Bonda?

Dlaczego Dwayne Johnson nie pasuje do roli Bonda?

Dwayne Johnson jakiś czas temu ogłosił, że nie chce być kojarzony tylko z rolami siłacza w filmach akcji. Chciałby pokazać się z innej strony, w innym kinie i tylko dla roli Jamesa Bonda zrobiłby wyjątek. Co ciekawe, jego dziadek pojawił się już obok Bonda jako złoczyńca w "Żyje się tylko dwa razy". Aktor podkreśla, że nie ma nic przeciwko takiej roli, ale zdecydowanie chce być obsadzony w głownej roli.

"Tak, mój dziadek był złoczyńcą w You Only Live Twice z Seanem Connerym. Chciałbym pójść w jego ślady i być kolejnym Bondem. Nie chcę być czarnym charakterem. Chce być Bondem" - mówi Dwayne w nowym wywiadzie.

Internauci nie spodziewają się Johnsona w głównej roli. Według nich on po prostu tam nie pasuje. Fani w roli agenta widzą Regé-Jean Page, Toma Hardy'ego, Idrisa Elbę, czy Lashanę Lynch, ale nie Dwayna Johnsona. W większości filmów w rolę Bonda wcielali się aktorzy z Wielkiej Brytanii. Tradycja będzie raczej kontynuowana i niewiele wskazuje na to, żeby w tej roli pojawił się Amerykanin. Dwayne kojarzony jest głównie z kinem rozrywkowym i trudno wyobrazić go sobie w poważniejszej roli. Osoba o takiej kubaturze nie pasuje do Jamesa Bonda, ale w roli złoczyńcy sprawdziłaby się znakomicie. Przecież sam Johnson wspominał o tym, że mógłby pojawić się jako czarny charakter w takiej produkcji. Kto wie, może twórcy wysłuchają aktora i zobaczymy go u boku agenta 007.

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE