Drwale - ile odcinków? Premiera, obsada serialu National Geographic

2020-07-15 14:13 PK
Drwale
Autor: Materiały prasowe

Nowy serial fabularny National Geographic Drwale z udziałem gwiazdorskiej obsady będziemy mogli oglądać już w sierpniu! seria oparta jest na bestsellerowej powieści nagrodzonej Pulitzerem autorki, Annie Proulx. W wyjątkowo mroczny sposób rozprawia się z tajemnicą krwawych masakr, towarzyszących osadnikom Nowej Francji u schyłku XVII w., bo historia nowego świata zapisana jest krwią.

Drwale to pierwsza zrealizowana z takim rozmachem, wysokobudżetowa produkcja National Geographic o charakterze fikcji historycznej. Poprzedni serial fabularny, Strefa skażenia był najchętniej oglądaną premierą na kanale w 2019 r. Tym razem na małych ekranach zobaczymy m.in. nominowanego do Złotego Globu za rolę w serialu Fargo Davida Thewlisa oraz laureatkę Oscara Marcię Gay Harden. Miniserial „Drwale” to przejmująca produkcja stworzona w oparciu o hitową powieść Annie Proulx – wyróżnionej Nagrodą Pullitzera autorki „Kronik portowych” oraz „Tajemnicy Brokeback Mountain”.

Drwale - obsada serialu

W obsadzie, obok wymienionych już gwiazd ekranu, zobaczymy też, m.in. Christiana Cooke’a („Love, Rosie”), Aneurin Barnard („Skłodowska”), Jamesa Bloora („Dunkierka”), Zahna McClarnona („Westworld”) czy Tallulah Haddon („Czarne lustro: Bandersnatch”).

Drwale - kiedy premiera na National Geographic?

Premiera pierwszych dwóch odcinków serii „Drwale” zaplanowana jest na 2 sierpnia, o godz. 22.00 i 23.00 w National Geographic. Stacja emitować będzie premierowe odcinki co niedzielę o tej samej porze.

Drwale - ile odcinków?

Serial składa się z 8 odcinków.

Drwale - zwiastun

Horrory mrożące krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE