Drvengrad albo Kustendorf zbudował do filmu w Serbii... Milionerzy

2021-04-08 17:53 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Drvengrad albo Kustendorf to wieś, którą do filmu w Serbii zbudował... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego zawodnika?

Drvengrad albo Kustendorf to wieś w Serbii zbudowana do filmu przez.. Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) Arnolda Schwarzeneggera, B) Gorana Bregovica, C) Emira Kusturicę, D) Jeana-Claude'a Van Damme'a.

Drvengrad albo Kustendorf to wieś w Serbii zbudowana do filmu przez..

Tak brzmiało jedno z pytań za wyższą kwotę w teleturnieju. Uczestnik przyznał, że to pytanie sprawiło mu sporo trudności. Odpowiedzi nic mu nie mówiły, dlatego uznał, że skorzysta z koła ratunkowego. Prawidłowa odpowiedź a to pytanie to natomiast C) Emira Kusturicę.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE