Dorota inspiruje sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków w TVN i HGTV?

2020-03-04 14:38 kw
Dorota Szelągowska
Autor: TVN/Piotr Czaja

Dorota Szelągowska od lat przemierza całą Polskę i przeprowadza metamorfozy mieszkań, które naprawdę tego potrzebują. Wraz ze swoją niezawodną ekipą odmienia wnętrza mieszkań Polaków. Jednym z jej najpopularniejszych programów jest show Dorota inspiruje, w którym prowadząca nie tylko remontuje, ale także pokazuje masę sprytnych pomysłów, jak własnoręcznie zrobić coś z niczego. Przed nami trzeci sezon programu. Kiedy premiera nowych odcinków?

Dorota inspiruje sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków w TVN i HGTV? Twoje mieszkanie woła o pomoc, a ty nie masz pomysłu, co można w nim zmienić? To właśnie do ciebie kierowany jest program Dorota inspiruje, w którym Dorota Szelągowska remontuje mieszkania, potrzebujące fachowej pomocy. Gdyby tego było mało, zachęca widzów, aby własnymi siłami próbowali odmienić swoje wnętrza. Kiedy zadebiutuje nowy, trzeci już sezon programu Dorota inspiruje?

Dorota inspiruje sezon 3 - kiedy nowe odcinki?

Dorota Szelągowska jest niewątpliwie polską królową remontów i metamorfoz. Każde mieszkanie, nawet w najgorszym stanie, dzięki niej staje się przytulnym wnętrzem, w którym chce się przebywać. Szelągowska ma na swoim koncie takie programy jak Dorota was urządzi czy też Polowanie na kuchnie. Już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć także kolejny, trzeci sezon show Dorota inspiruje. Zadebiutuje on w niedzielę, 8 marca na antenie TVN. W HGTV trzecia odsłona show będzie mieć premierę w piątek, 13 marca.

NAJNOWSZE