Dominika Kachlik

i

Autor: Instagram.com/dominika.kachlik Dominika Kachlik - co wiemy o aktorce?

Dominika Kachlik - wiek, wzrost, mąż, dzieci, prywatnie, choroba, filmy, M jak miłość, Instagram

2022-09-14 15:14

Dominika Kachlik to znana polska aktorka, którą w ostatnich latach Polacy kojarzą głowie ze znanego serialu M jak miłość. Przez lata kariery wystąpiła jednak w innych produkcjach. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Dominika Kachlik. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Dominika Kachlik to jedna z najlepiej zapowiadających się polskich aktorek. Wiek, wzrost, mąż, dzieci, prywatnie, choroba, filmy, M jak miłość, Instagram to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy mogą znać z popularnych produkcji telewizyjnych i kinowych. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Dominiki Kachlik. Znajdziesz je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Hakiel coraz śmielej pokazuje nową partnerkę. To przeciwieństwo Kasi Cichopek

Dominika Kachlik - wiek

Dominika Kachlik urodziła się 14 sierpnia 1992 roku. W 2022 skończyła 30 lat.

Dominika Kachlik - wzrost

Według informacji dostępnych w internecie Dominika Kachlik ma 174 centymetry wzrostu.

Dominika Kachlik - mąż, dzieci

Czy Dominika Kachlik jest mężatką? Wiadomo, że nie jest w związku małżeńskim. Nie ma też dzieci.

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Dominika Kachlik - prywatnie

Jak wygląda życie prywatne Dominiki Kachlik? Aktorka czasem pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. Gdzie szukać jej profili?

Dominika Kachlik - Instagram

Link do profilu Dominiki Kachlik na Instagramie:

Dominika Kachlik - choroba

W maju Dominika Kachlik musiała przerwać pracę na planie M jak miłość z powodu choroby. Zmagała się z afonią i zapaleniem krtani. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Dominika Kachlik - M jak miłość

Dominika Kachlik stała się znana dzięki roli w serialu M jak miłość. Wciela się tam w postać Franki, żony Pawła Zduńskiego.

Dominika Kachlik - filmy

Dominika nie ma dużego doświadczenia w produkcjach kinowych. Zagrała w filmach Plan C i Autor Solaris. Zajmuje się jednak też dubbingiem i udzieliła głosu do takich filmów jak Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Czarna Pantera czy Avengers: Koniec gry.