Dominic D'Angelica: wiek, wzrost, zdyskwalifikowany, Instagram, Top Model

2020-11-25 21:57 AW
Dominic D'Angelica
Autor: Materiały Prasowe

Dominic D'Angelica: wiek, wzrost, Instagram, zdyskwalifikowany, Top Model - te zapytania na temat uczestnika programu TVN ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Chociaż w Polsce Dominic popularność zdobył dzięki programie Top Model, okazuje się, że nie był to jego telewizyjny debiut. Dominic ma brata bliźniaka, z którym wspólnie wystąpili w amerykańskim programie reality show Hustler and soul.

Dominic D'Angelica: wiek, wzrost, zdyskwalifikowany, Instagram, Top Model - te frazy na temat uczestnika programu wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Niedługo przed finałem D'Angelica stał się bohaterem sporego skandalu. Stacja podjęła decyzję, że ze względu na jego przestępczą przeszłość zostanie on usunięty z finału zaledwie dzień przed jego emisją.

Dominic D'Angelica: wiek

Dokładna data urodzenia Dominica nie jest znana. Wiadomo jedynie, że podczas 9 edycji Top Model, która odbywała się w 2020 roku, miał 30 lat, co oznacza, że urodził się w 1990 roku.

Dominic D'Angelica: wzrost

Dominic mierzy 185 cm wzrostu.

Dominic D'Angelica: zdyskwalifikowany

Zaledwie dzień przed finałem 9. edycji Top Model stacja podjęła decyzję, że nie weźmie on w nim udziału. Na światło dzienne wypłynęły bowiem informacje, że Dominic jest przestępcą seksualnym. Fani programu TVN domagali się wyjaśnienia, czy względem D"Aneglica zostaną podjęte jakieś kroki, zasypując media społecznościowe stacji pytaniami na ten temat. We wtorek 24 listopada TVN wydał oficjalne oświadczenie, że został on usunięty z programu.

Dominic D'Angelica: Top Model

Dominc był uczestnikiem 9. edycji programu emitowanej jesienią 2020 roku. Mimo że doszedł do finału, dzień przed jego emisją został usunięty z programu.

Dominic D'Angelica: Instagram

Instagram D'Angelica to iamdominicdangelica.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE