Domek na szczęście

i

Autor: Screen z YouTube.com/Новий Канал

Domek na szczęście - kolejny ukraiński serial dostanie polską wersję. Kto w obsadzie? Ile będzie odcinków?

2022-06-27 10:43

Sługa narodu nie będzie jedynym serialem na ukraińskiej licencji. Polsat inwestuje w kolejną produkcję z tego kraju, którą zatytułowano "Domek na szczęście". Serial cieszył się ogromną popularnością za granicą. Czy polska wersja powtórzy ten sukces?

Domek na szczęście to kolejny głośny tytuł na ukraińskiej licencji. Przypomnijmy, że niedawno stacja Polsat ogłosiła stworzenie również polskiej wersji "Sługi narodu" - czyli serialu, gdzie w główną rolę wcielał się obecny prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski. Włodarze telewizyjnej stacji z przyjemnością sięgają po produkcje od naszych sąsiadów. Czy polska odsłona "Domku na szczęście" skradnie serca widzów tak samo, jak zrobił to oryginał? Przekonamy się już niedługo. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat remake'u oraz kto znajdzie się w obsadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sługa narodu - ukraiński serial z Zełenskim dostanie polską wersję! Będzie tak dobra jak oryginał?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Domek na szczęście - o czym jest?

Fabuła polskiej odsłony będzie opowiadać o młodym małżeństwie - Mariannie i Bartku. Ona jest influencerką, a on pracownikiem banku. W pewnym momencie ich sprawy się komplikują i są zmuszeni wyjechać na wieś, gdzie będą prowadzić farmę strusi. Praca nad nietypowym biznesem i w gospodarstwie to nie wszystko. Para będzie musiała zmierzyć się z innymi wyzwaniami i odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Domek na szczęście - obsada, data premiery, odcinki

W głównych rolach zobaczymy Rafała Zawieruchę oraz Barabrę Kurdej-Szatan. Na ekranie pojawią się również Robert Wabich i Magdalena Stużyńska-Brauer. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale serial na pewno będzie można oglądać w ramówce Polsatu oraz w serwisie Polsat Box Go. Oryginał liczy łącznie 3 sezony i 68 odcinków.