Sługa narodu - ukraiński serial z Zełenskim dostanie polską wersję! Będzie tak dobra jak oryginał?

2022-05-12 14:45 Leon Pietrzak
Sługa Narodu
Autor: Screen YouTube/KinoGuru Sługa Narodu - film, w którym zagrał prezydent Ukrainy. Gdzie obejrzeć produkcję z Wołodymyrem Zełenskim?

Telewizja Polsat pokaże polską wersję Sługi Narodu - popularnego serialu, w którym wystąpił prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. O licencję i prawa do emisji ubiegały się telewizje z całej Europy! Czy tytuł ma szansę być tak dobry jak oryginał?

Sługa Narodu to ukraińska komedia z 2015 roku, gdzie główną rolę zagrał obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Serial stał się niezwykle popularny w swoim kraju, a w związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie dostał nowe życie. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju prorocza produkcja. Polityk wcielił się tam w nauczyciela historii, który kandyduje na najwyższy urząd w kraju. Zełenski postanowił nawet zarejestrować komitet wyborczy o nazwie zbieżnej z tytułem serialu i w ten sposób zrealizował jego fabułę w prawdziwym życiu. Kiedy stacje z całej Europy ubiegają się o licencję i prawa do emisji, to Telewizja Polsat zdecydowała się na nakręcenie polskiej wersji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko House of Cards! Najlepsze seriale polityczne, które trzymają w napięciu

SPOSOBY NA TANIE WAKACJE W POLSCE [PORADNIK] | ESKA XD - Radio Eska #48

Sługa narodu - ukraiński serial w polskiej wersji

Serwis Wirtualne Media potwierdził, że prawa do realizacji polskiej wersji ukraińskiego serialu "Sługa narodu" zakupiła Telewizja Polsat. Czy tytuł ma szansę zbliżyć się jakością do oryginału? Na ten moment stacja jeszcze nie zdradziła szczegółów na temat obsady, fabuły, ani nawet daty premiery. W sieci nie brakuje komentarzy na temat nowej produkcji. Wielu internautów żartuje nawet, żeby rozważnie podejść do castingu, ponieważ może i w naszym kraju główna rola przyniesie aktorowi prezydenturę.

Sonda
Czy prezydenci powinni występować w serialach?

Sługa narodu - o czym jest serial z Wołodymyrem Zełenskim?

Sługa Narodu to ukraiński serial telewizyjny z 2015 roku. Tytuł doczekał się łącznie 3 sezonów i jest wielkim hitem na Ukrainie. Wołodmyr Zełenski wciela się w postać nauczyciela historii, który szybko i niespodziewane obejmuje urząd prezydenta. To wszystko dzięki filmikowi nakręconemu przez jednego z uczniów szkoły, w której uczy nasz główny bohater.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE