Dom z papieru sezon 5 - tytuły finałowych odcinków. Fani dopatrzyli się spoileru!

2021-11-26 12:01 Leon Pietrzak
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Najpopularniejszy napad w historii dobiega końca. Wszyscy fani przygód Profesora czekają na finałowy sezon, który pojawi się już na początku grudnia 2021. Netflix opublikował wszystkie tytuły finałowych odcinków razem ze zdjęciami. Fani dopatrzyli się spoileru!

Dom z papieru sezon 5 - znamy oficjalne tytuły finałowych odcinków. Serial "Dom z Papieru" szybko stał się jedną z najpopularniejszych produkcji w serwisie Netflix. Historie o napadzie na Mennicę Królewską i Bank Hiszpanii niesamowicie trzymają w napięciu. Ostatnia część przed nami i wszyscy są ciekawi, jak zakończą się losy bohaterów oraz największy skok w historii. Piąty sezon "Domu z papieru" został podzielony na dwie części. Pierwsze pięć odcinków pojawiło się 3 września, a następna piątka pojawi się 3 grudnia 2021 r. Twórcy pokazali tytuły finałowych epizodów i przy każdym udostępnili nowe zdjęcia, które mogą zdradzać fabułę sezonu.

Dom z papieru sezon 5 - tytuły odcinków to spoiler?

Niektórzy fani twierdzą, że nazwy nowych odcinków zdradzają kilka rzeczy. Wielu z nich zakładało, że Denver zginie w piątym sezonie. Najnowsze zdjęcie i urywek zwiastuna wskazuje na to, że zostanie schwytany przez policję, z którą prawdopodobnie podejmie współpracę. Fotografie przy tytułach mogą zdradzać, że w 7 odcinku zobaczymy wspomnienia Berlina i Palermo, a w przedostatnim retrospekcje Profesora. Widzowie zwracają uwagę również na nazwę ostatniego epizodu - RODZINNA TRADYCJA. Osoby, które uważnie śledzą "Dom z papieru" wiedzą, że Berlin i Profesor realizują plan napadu stworzony przez ich ojca. Berlin zginął w hiszpańskiej mennicy, ojciec Sergio również nie żyje. Czy "Rodzinna tradycja" oznacza, że obejrzymy na ekranie śmierć Profesora? Netflix odpowiada, że tytuły niczego nie zdradzają i mają tylko podkręcić atmosferę przed premierą nowej części. Już przecież byliśmy świadkami tego, że serial potrafi zaskoczyć.

Sonda
Czy uważasz, że Profesor zginie w ostatnich odcinkach "Domu z papieru"?

Dom z papieru sezon 5 - co wydarzyło się w pierwszej połowie?

Tokio otoczona gradem kul i uwięziona w kuchni zaczęła wspominać pierwsze spotkanie z Profesorem oraz swoją wielką miłość z przeszłości. La Banda ciągle przebywa w Banku Hiszpanii, jednak doświadczyła bolesnej straty. Gdy życie Helsinki było zagrożone, złodzieje przeprowadzili tajny atak. W budynku pojawiło się wojsko, które wszelkimi środkami próbowało zakończyć cały napad. Arturito zaplanował zemstę i znalazł miejsce w banku, które okazało się bardzo niebezpieczne dla naszych bohaterów.

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE