Dom z papieru - sezon 5. Przybliżona data premiery w końcu ujawniona?! Wiele na to wskazuje!

2021-04-21 18:10 Alicja Wójcik
Dom z papieru
Autor: Alter Photos/Sipa USA/East News

2020 rok był bardzo trudny dla branży filmowej. Z powodu pandemii kręcenie filmów i seriali zostało znacznie utrudnione, a to boleśnie przełożyło się na przesunięcie dat premier ogromnej liczby produkcji. Z pewnością jest to także jeden z powodów, dla których fani Domu z papieru muszą bardzo długo czekać na zwiastun, jak i na oficjalną datę premiery finałowego sezonu serialu, mimo iż już od lipca 2020 wiadomo, że sezon piąty ma ukazać się w 2021 roku.

Dom z papieru - sezon 5. Przybliżona data premiery w końcu została ujawniona? Wygląda na to, że wiadomo już, kiedy możemy spodziewać się ostatniego sezonu Domu z papieru! Finałowy, piąty sezon serialu, ma być nie tylko  najbardziej zaskakującym i emocjonującym ze wszystkich dotychczasowych sezonów, ale także najdłuższym. Składa się on bowiem aż z 10 odcinków!

Dom z papieru - sezon 5. Przybliżona data premiery w końcu została ujawniona?

20 kwietnia Netflix ogłosił przybliżone daty premier kilku swoich flagowych produkcji. Jak podaje serwis gadgets.ndtv.com, widzowie mogą się spodziewać, że w ostatnim kwartale 2021 światło dzienne ujrzą między innymi trzeci sezon serialu Ty, drugi sezon Wiedźmina, czwarty sezon Cobra Kai, a także - piąty sezon Domu z papieru. Ostatni kwartał to okres od października do grudnia i ta wiadomość zgadzałaby się również z wcześniejszymi przeciekami, iż finałowe odcinki Domu z papieru mają trafić na Netflix najwcześniej we wrześniu tego roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, a twórcy serialu nie potwierdzili jeszcze oficjalnie, że Dom z papieru pojawi się na platformie dopiero późną jesienią - jednak dla wyczekujących nowych odcinków fanów może to być z pewnością już jakiś punkt zaczepienia. Na październikową datę wskazuje również fakt, że oficjalnie zdjęcia do piątego sezonu nie zostały jeszcze zakończone.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE