Dom z papieru sezon 5 - Profesor przeżyje? Powstała szokująca teoria, która rzuca zupełnie nowe światło!

2021-04-06 21:27 AW
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Fani Domu z papieru zaczynają mocno niecierpliwić się w oczekiwaniu na finałowe odcinki serialu. Od dawna wiadomo już, że Dom z papieru dobiega końca, a nadchodzący sezon ma podsumować całą historię i w końcu wyjaśnić, jakie losy czekają bohaterów. Netflix od początku zapowiadał, że ostatnie odcinki ujrzą światło dzienne w 2021 roku, jednak na początku kwietnia nadal nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.

Dom z papieru sezon 5 - Profesor przeżyje? Ta fanowska teoria może mocno zszokować wieli fanów serialu! Poprzedni sezon Domu z papieru ukazał się w kwietniu 2020 roku, a im dłużej widzowie czekają na kolejne odcinki, tym więcej powstaje teorii na temat tego, co się w nich wydarzy. Dom z papieru od samego początku słynął z bardzo gwałtownych zwrotów akcji, dlatego fani serialu spodziewają się, że piąty sezon nie będzie wyjątkiem!

Dom z papieru sezon 5 - Profesor przeżyje?

Wszyscy fani serialu zastanawiają się, jakie będą dalsze losy ekipy i Profesora, który wpadł w pułapkę Alicii Sierry. Ciężarna inspektor trzyma go na muszce i wszystko wskazuje na to, że jest tylko chwilę przed zastrzeleniem Profesora. Biorąc pod uwagę, że twórcy Domu z papieru już niejednokrotnie udowodnili, że nie zawahają się przed uśmierceniem głównych bohaterów, wielu widzów jest przekonanych, że Profesor zginie. Inni sądzą również, że Sierra dołączy do ekipy. W sieci pojawiła się jednak teoria, która rzuca zupełnie nowe światło na postać Sierry.

Swoją zaskakującą teorią podzielił się jeden z użytkowników portalu Reddit. Jego zdaniem Sierra ani nie zabije Profesora, ani nie dołączy do ekipy, jednak wykorzysta złapanie Profesora, aby wrobić ekipę:

Osobiście uważam, że Alicia Sierra może wykorzystać swoją obecną pozycję i pistolet wycelowany w głowę Profesora, aby kawałek po kawałku zakończyć napad. Moja teoria jest taka, że ​​będzie manipulować Profesorem i wykorzysta go do dowodzenia ekipą od wewnątrz i stworzenia chaosu, który ostatecznie stworzy doskonałą okazję dla policji

Z taką teorią zgadza się bardzo wielu fanów Domu z papieru. Co więcej, pod tym wpisem w portalu pojawiły się również komentarze, że Profesor może jednocześnie komunikować się w tajemnicy z członkami ekipy i sabotować polecenia Sierry. Jeden z użytkowników napisał również, iż wcielająca się w postać Alicii aktorka zdradziła, iż jej ciąża ma odegrać dużą rolę w piątym sezonie serialu! Czy przewidywania fanów okażą się prawdziwe? Na nowe odcinki musimy jeszcze niestety trochę poczekać, jednak finał serialu zdecydowanie zapowiada się emocjonująco.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE