Dom z papieru - sezon 5 jeszcze w kwietniu? Fani serialu nie tracą nadziei

2021-04-07 18:53 AW
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa dobiega końca. Fani Domu z papieru z ogromnym smutkiem przyjęli informację, że ta hiszpańska produkcja skończy się na piątym sezonie. O tym, że sezon piąty będzie ostatnim, twórcy poinformowali jeszcze latem 2020 roku, zaznaczając również, że finałowe odcinki ukażą się z pewnością w 2021 roku. Jednak kiedy dokładnie to nastąpi? Póki co to ogromna niewiadoma.

Dom z papieru - sezon 5 w kwietniu? Fani serialu nie tracą nadziei, że nowe odcinki serialu zobaczą już wiosną tego roku. A zdecydowanie jest na co czekać. Piąty sezon Domu z papieru musi odpowiedzieć na wiele istotnych pytań. Czy profesor przeżyje? Co się stanie z ekipą? Czy wyjdą z tego cało? I przede wszystkim - czy jeszcze któryś z członków ekipy zginie?

Dom z papieru - sezon 5 w kwietniu? Fani serialu nie tracą nadziei

Trzeba przyznać, że twórcy Domu z papieru mocno wystawiają na próbę cierpliwość fanów i nadal nie podali dokładnej daty premiery finałowych odcinków serialu. Fani jednak nie tracą nadziei i cały czas liczą na to, że piąty sezon trafi na Netflix jeszcze w kwietniu, podobnie jak było w przypadku sezonu czwartego. Widać to chociażby po wzmożonym zainteresowaniu datą premiery Domu z papieru na początku miesiąca. Niestety - jak na razie nadal nie ma żadnych informacji w związku z dokładną datą. Co więcej, póki co nie jest pewne, czy zdjęcia do piątego sezonu serialu już się zakończyły. Sporym utrudnieniem jest trwająca pandemia, a także fakt, że finałowy sezon ma być dłuższy niż pozostałe. Z przecieków i doniesień, które pojawiły się w hiszpańskich mediach, wynika, że piąty sezon Domu z papieru może pojawić się na Netfliksie dopiero jesienią, jednak te informacje również nie zostały nadal potwierdzone przez twórców. Jak na razie widzom pozostaje uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE