Dom z Papieru sezon 5 - drugi odcinek dokumentu "Od Tokio do Berlina" pojawi się 3 grudnia?

2021-11-08 15:38 Leon Pietrzak

Serial Dom z Papieru, to najchętniej oglądana hiszpańskojęzyczna produkcja na świecie! Po premierze 4. sezonu twórcy zdecydowali się pokazać zakulisowe materiały swoim fanom i stworzyli dokument "Dom z Papieru: Globalny Fenomen", który okazał się strzałem w dziesiątkę! Produkcja serialu zdecydowała się na ten sam krok podczas premiery 5. sezonu. Czym właściwie jest nowy dokument twórców La Casa de Papel?

Dom z Papieru to serial, który zdobył uznanie ludzi na całym świecie, ale podbił również serca polskich widzów! Hiszpańska produkcja zdobyła międzynarodową nagrodę Emmy, nagrodę Fénix i aż siedmiokrotnie nagrodę Iris. Historia w pierwszych sezonach opowiada o zamaskowanej grupie przestępców, którzy napadają na Mennicę Królewską. W najnowszych częściach przyglądamy się rabusiom, którzy okradają ze złota Bank Hiszpanii. Serial ciągle cieszy się popularnością, dlatego hiszpańscy twórcy zrobili prezent swoim fanom i pokazali jak powstawał ich ulubiony serial.

Dom z Papieru: Od Tokio do Berlina - co to jest?

"Od Tokio do Berlina" to nowa seria od twórców serialu Dom z Papieru, w której możemy zobaczyć jak aktorzy opowiadają o pełnym emocji procesie twórczym, który towarzyszył podczas tworzenia nowych odcinków 5. sezonu. Aktorzy, m.in. Álvaro Morte (Profesor) i Úrsula Corberó (Tokio) opowiadają o swoich wyzwaniach, które towarzyszyły im na planie oraz dzielą się zakulisowymi historiami, których nie zobaczymy nigdzie indziej. W dokumencie pojawiają się również sami twórcy, którzy pokazują fanom serii, jak ich ulubiony serial powstawał - od efektów specjalnych, aż po wypadki na planie zdjęciowym.

Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!

Kiedy premiera drugiego odcinka "Od Tokio do Berlina"?

Netflix ogłaszając datę premiery 5. sezonu zapowiedział, że historię bohaterów zobaczymy w dwóch częściach. Pierwsza część została zaplanowana na 3 września 2021 r. i miała już swoją premierę. Druga i finałowa część pojawi się na platformie 3 grudnia 2021 r. Dlatego Netflix postanowił podzielić dokument "Od Tokio do Berlina" również na dwa odcinki, aby nie zdradzać fanom smaczków z drugiej połowy sezonu, która dopiero nadejdzie. Pierwszy odcinek dokumentu pojawił się tego samego dnia, co pierwsza połowa 5. sezonu i dotyczył tylko wydarzeń, które w nim się pojawiły. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście najnowszej części Domu z Papieru, to ostrzegamy przed spoilerami, które pojawiają się w zakulisowej produkcji.

Premiera drugiego odcinka "Od Tokio do Berlina" pojawi się na platformie tego samego dnia, co ostatnia część Domu z Papieru - czyli 3 grudnia 2021 r.

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE