Dom z Papieru 5 sezon

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z Papieru sezon 5 - drugi odcinek dokumentu "Od Tokio do Berlina" pojawi się 3 grudnia?

2021-11-08 15:38

Serial Dom z Papieru, to najchętniej oglądana hiszpańskojęzyczna produkcja na świecie! Po premierze 4. sezonu twórcy zdecydowali się pokazać zakulisowe materiały swoim fanom i stworzyli dokument "Dom z Papieru: Globalny Fenomen", który okazał się strzałem w dziesiątkę! Produkcja serialu zdecydowała się na ten sam krok podczas premiery 5. sezonu. Czym właściwie jest nowy dokument twórców La Casa de Papel?

Dom z Papieru to serial, który zdobył uznanie ludzi na całym świecie, ale podbił również serca polskich widzów! Hiszpańska produkcja zdobyła międzynarodową nagrodę Emmy, nagrodę Fénix i aż siedmiokrotnie nagrodę Iris. Historia w pierwszych sezonach opowiada o zamaskowanej grupie przestępców, którzy napadają na Mennicę Królewską. W najnowszych częściach przyglądamy się rabusiom, którzy okradają ze złota Bank Hiszpanii. Serial ciągle cieszy się popularnością, dlatego hiszpańscy twórcy zrobili prezent swoim fanom i pokazali jak powstawał ich ulubiony serial.

Dom z Papieru: Od Tokio do Berlina - co to jest?

"Od Tokio do Berlina" to nowa seria od twórców serialu Dom z Papieru, w której możemy zobaczyć jak aktorzy opowiadają o pełnym emocji procesie twórczym, który towarzyszył podczas tworzenia nowych odcinków 5. sezonu. Aktorzy, m.in. Álvaro Morte (Profesor) i Úrsula Corberó (Tokio) opowiadają o swoich wyzwaniach, które towarzyszyły im na planie oraz dzielą się zakulisowymi historiami, których nie zobaczymy nigdzie indziej. W dokumencie pojawiają się również sami twórcy, którzy pokazują fanom serii, jak ich ulubiony serial powstawał - od efektów specjalnych, aż po wypadki na planie zdjęciowym.

Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!

Kiedy premiera drugiego odcinka "Od Tokio do Berlina"?

Netflix ogłaszając datę premiery 5. sezonu zapowiedział, że historię bohaterów zobaczymy w dwóch częściach. Pierwsza część została zaplanowana na 3 września 2021 r. i miała już swoją premierę. Druga i finałowa część pojawi się na platformie 3 grudnia 2021 r. Dlatego Netflix postanowił podzielić dokument "Od Tokio do Berlina" również na dwa odcinki, aby nie zdradzać fanom smaczków z drugiej połowy sezonu, która dopiero nadejdzie. Pierwszy odcinek dokumentu pojawił się tego samego dnia, co pierwsza połowa 5. sezonu i dotyczył tylko wydarzeń, które w nim się pojawiły. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście najnowszej części Domu z Papieru, to ostrzegamy przed spoilerami, które pojawiają się w zakulisowej produkcji.

Premiera drugiego odcinka "Od Tokio do Berlina" pojawi się na platformie tego samego dnia, co ostatnia część Domu z Papieru - czyli 3 grudnia 2021 r.

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?