Dom z papieru KOREA

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z papieru: Korea - sezon 2. Ile odcinków? Data premiery, obsada, zwiastun

2022-11-14 10:04

Koreańska drużyna Profesora powraca! Ekipa złodziei dalej będzie realizować plan, ale grupa zadaniowa jest coraz bliżej pokrzyżowania jej szyków. Co już wiemy o drugim sezonie Domu z papieru: Korea? Netflix pokazuje nowy zwiastun!

Dom z papieru: Korea 2 to nowa wizja skoku doskonałego. Historia opiera się na hiszpańskim serialu La Casa de Papel, który skradł serca widzów na całym świecie. W pierwszym sezonie podziwialiśmy koreańskich złodziei zrekrutowanych przez nowego Profesora. Przygotowali wielki skok na mennicę, co nie spodobało się policji. Podobnie jak w pierwowzorze, napad wymknął się spod kontroli, a gang czerwonych ma na ogonie grupę specjalną. Czy rabusie wyjdą z tego żywi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aktorki Domu z Papieru w nowym serialu Netfliksa. Szykuje się kolejny hit?

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Dom z papieru: Korea - część 2. Kiedy drugi sezon?

Drugi sezon serialu "Dom z papieru: Korea" zadebiutuje 9 grudnia 2022 r. Ponownie zobaczymy ekipę Profesora, która próbuje zrealizować swój plan do końca. Przeszkadzać będzie jej grupa zadaniowa, która w nowych odcinkach nie będzie miała litości. Wszystko zacznie się sypać i będzie tylko jedna szansa na ucieczkę. Zostanie wprowadzony następny plan i dopiero teraz zacznie się prawdziwy napad.

ZOBACZ TAKŻE: Powstaje spin-off Domu z Papieru! BERLIN powraca na plan nowego serialu

Dom z papieru: Korea sezon 2 - obsada, zwiastun. Ile odcinków?

Serialowy Profesor (Yoo Ji-Tae) zdradził w jednym z wywiadów, że druga część "Domu z papieru: Korea" będzie liczyć 6 odcinków. Większość obsady z pierwszego sezonu pojawi się również w grudniowej kontynuacji. Przypomnijmy, że poza Profesorem do składu należą: Berlin (Park Hae-soo), Denver (Kim Ji-hoon), Tokio (Jeon Jong-Seo), Nairobi (Jang Yoon-Ju), Moskwa (Lee Won-jong), Rio (Lee Hyun-woo) i Helsinki (Kim Ji-hoom). Pierwszą zajawkę kolejnej odsłony La Casa de Papel mogliśmy obejrzeć już jakiś czas temu. Teraz Netflix opublikował nowy zwiastun, z którym możecie zapoznać się poniżej.