Stracony weekend: historia miłosna / Piękna katastrofa

i

Autor: Materiały prasowe

WARTE UWAGI

Dokument o aranżowanym związku Lennona i film twórców "After". Dwie miłosne historie, które warto poznać

2024-06-14 17:40

Jeżeli ciągle wam mało ekranowych romansów, tajemniczych związków i ciekawych historii, to mamy dwie produkcje, po które zdecydowanie warto sięgnąć. Mówi się, że każdy ma swoją definicję miłości, a zatem CANAL+ w tym miesiącu przygotował dwie, i przy tym bardzo różne, historie romantyczne, obok których nie można przejść obojętnie.

CANAL+ w czerwcu proponuje klasyczny romans w hollywoodzkim stylu i fascynującą historię nietypowego związku, który wydarzył się naprawdę. W tym miesiącu w CANAL+ PREMIUM i w serwisie CANAL+ online premiera dwóch bardzo różnych produkcji o miłości: dokument o aranżowanym związku Johna Lennona "Stracony weekend: historia miłosna" oraz film fabularny twórców serii AFTER - "Piękna katastrofa". Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat tych tytułów.

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

"Stracony weekend: historia miłosna", czyli romans, który miał trwać dwa dni

W 1973 roku związek Yoko Ono i Johna Lennona przechodził kryzys. Życiowa towarzyszka słynnego muzyka postanowiła, że dobrym pomysłem będzie, jeśli od siebie odpoczną. Miała na to bardzo konkretny plan. Nie chciała, by mąż rzucał się w ramiona przypadkowych kobiet, dlatego zaaranżowała jego romans z młodą asystentką, May Pang. Mieli spędzić ze sobą jedynie wspólny weekend. Jak się okazało, historia ta trwała przez osiemnaście miesięcy, które okazały się najbardziej twórczym i kreatywnym okresem Lennona od czasu rozwiązania The Beatles. On po powrocie do Yoko nazwał jednak ten czas "straconym weekendem". Pięćdziesiąt lat od tamtych zdarzeń May Pang przedstawia swoją wersję tej niecodziennej historii miłosnej. W filmie można zobaczyć wyjątkowe archiwa zdjęciowe i filmowe ukazujące szalone wspólne miesiące artysty i asystentki. A to wszystko opowiedziane oczami młodej dziewczyny, która właśnie przeżywa pierwszą wielką miłość. "Stracony weekend: historia miłosna" jest już dostępny w serwisie CANAL+ online. 

Stracony weekend - historia miłosna

i

Autor: Materiały prasowe

"Piękna katastrofa" - historia o tym, że czasem nie warto się bronić, a przegrana może oznaczać coś wyjątkowego

"Piękna katastrofa" to tak lubiana przez fanów komedii romantycznych historia miłości z pozoru niemożliwej. Ona - poukładana dziewczyna, która pragnie trzymać się z daleka od kłopotów, pełna ambicji związanych ze studiami. On - luzak, niestroniący od przelotnych romansów, zawodnik bijący się w klatce.

Abby Abernathy chce odciąć się od przeszłości i trudnych historii rodzinnych. Właśnie dlatego wybiera się do college’u. Pomimo tego, że szuka spokoju, szybko wpada w szalone towarzystwo i poznaje Travisa „Mad Doga” Maddoxa, który poza studiowaniem umila sobie studenckie życie udziałem w nielegalnych walkach. Abby wpada Travisowi w oko, ale dziewczyna pozostaje odporna na jego zaloty. Zdesperowany chłopak proponuje dziewczynie nietypowy zakład. Kiedy wszystko zaczyna się układać, do życia tej dwójki wdziera się bez "pardonu" przeszłość Abby, która może narazić ich na niebezpieczeństwo.

Młodzieżowa komedia romantyczna, za kamerą której stanął Roger Kumble, reżyser "After 2", dostarcza nam to, czego w komediach romantycznych szukamy: uśmiechu, przyjemnego mrowienia i poczucia, że miłość, może nie zawsze piękna i idealna, jednak istnieje. "Piękną katastrofę" obejrzycie już teraz na CANAL+ online.