ALGORYTM MIŁOŚCI – 2. sezon powstanie?

i

Autor: Canal+ ALGORYTM MIŁOŚCI – 2. sezon powstanie?

Serialowe powroty

Czy “Algorytm miłości” wróci z 2. sezonem? Oto, co wiemy o przyszłości serialu Canal+

2024-05-24 12:00

“Algorytm miłości” to serialowa parodia programów typu bikini reality, które w naszym kraju cieszą się olbrzymim (i niepokojącym) zainteresowaniem. Pierwszy sezon dostępny jest już w Canal+ Online i pozostaje pytanie – co dalej? Sprawdziliśmy.

ALGORYTM MIŁOŚCI – o czym opowiada serial?

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe, zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.

Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym ALGORYTMIE MIŁOŚCI, serialu, który nie pozostawi nikogo obojętnym! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.

Widzowie kochają programy typu bikini reality, ponieważ miłosne przygody i życiowe przemyślenia ich bohaterów wywołują w nas rozbawienie, szok i niedowierzanie. To właśnie tu, jak w szkle powiększającym, odbijają się wszystkie pragnienia i klisze kultury masowej. Takim tropem kierowaliśmy się reżyserując ALGORYTM MIŁOŚCI, dokładając coraz większy strach przed sztuczną inteligencją. Żonglujemy stereotypami i parodią taniej i prostej telewizji. Jesteśmy przekonani, że taka formuła wciągnie widzów i dostarczy im solidnej dawki rozrywki – mówią Aleksander Pietrzak i Michał Tylka, reżyserowie serialu.

SPRAWDŹ TEŻ: “Prosta sprawa” to serial, w którym potrafią się bić! Polacy nareszcie doczekali się dobrego akcyjniaka?

W produkcji występują m.in.: Michał Czernecki, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk, Jasper Sołtysiewicz, Weronika Malik oraz Filip Lipiecki. Nie zabrakło też znanych influencerów, m.in. Marty Rentel i Grzegorza Milewskiego.

ALGORYTM MIŁOŚCI – 2. sezon powstanie?

Niestety na obecną chwilę nie wiemy, czy “Algorytm miłości” doczeka się kontynuacji. Wszystko zależy oczywiście od oglądalności i poziomu zaangażowania widzów. Scena po napisach w finałowym odcinku sugeruje jednak, że twórcy mają ambitne plany dotyczące tego formatu i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, doczekamy się edycji… All Stars. Na konkrety musimy jednak trochę poczekać.

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
PROSTA SPRAWA: Mateusz Damięcki o swojej tajemniczej roli w nowym serialu Canal+ (WYWIAD)