Do kiedy Wymarzona miłość w TVP3, a od kiedy Zraniona miłość?

2020-03-03 9:02 kw
Wymarzona miłość
Autor: materiał prasowy

Wymarzona miłość to turecka produkcja, która skradła serca wszystkich telewidzów. Serial zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2019 roku i od razu zyskał ogromną liczbę fanów. Wszyscy chętnie śledzili kolejne miłosne perypetie głównych bohaterów. Niestety serial dobiega końca. Jego miejsce zajmie Zraniona miłość. Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek Wymarzonej miłości? Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek Zranionej miłości?

Do kiedy Wymarzona miłość w TVP3, a od kiedy Zraniona miłość? Wszystkie historie dobiegają kiedyś końca. Już wkrótce widzowie będą mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek serialu Wymarzona miłość, w którym poznają zakończenie miłosnej historii Cana i Sanem. Miejsce uwielbianej, tureckiej produkcji zajmie serial Zraniona miłość, w którym w główne role wcielają się Halit Ergenç i Bergüzar Gökçe Korel. 

Do kiedy Wymarzona miłość w TVP3, a od kiedy Zraniona miłość?

Wymarzona miłość dobiega końca. Już w środę, 4 marca wyemitowany zostanie ostatni, 139. odcinek serialu. To właśnie wtedy widzowie będą mieli okazję poznać zakończenie historii Sanem i Cana. Dzień później - w czwartek, 5 marca na antenie TVP3 zadebiutuje inna turecka produkcja - Zraniona miłość. Wówczas wyemitowany zostanie jej pierwszy odcinek.

Zraniona miłość - o czym jest turecki serial?

Akcja Zranionej miłości rozpoczyna się podczas I wojny bałkańskiej (1912 r.), natomiast główny wątek mieści się między 13 maja 1919, a 23 kwietnia 1920. Major osmańskiej armii Cevdet jest wielkim patriotą, który powraca do domu, po zwycięstwie z grecką armią. Na miejscu witają go przyjaciele, żona, matka oraz dzieci. Szybko okazuje się jednak, że major musi wracać na front. Wydarzenia, które przez to następują, doprowadzają do rozpadu jego rodziny.

NAJNOWSZE