Diagnoza sezon 4. odc. 2: Anna i Artman stracą dzieci? Ich stan znacznie się pogarsza

2019-02-26 16:37
Diagnoza
Autor: Materiały Prasowe Diagnoza

Stan dzieci Anny i Artmana ulega pogorszeniu – chłopiec i dziewczynka trafiają na OIOM. Czy wyjdą z tego? Szymon nie wie, co wpłynęło na tak gwałtowną zmianę. Najbliższe godziny będą dla nich decydujące. Michał wspiera przerażoną Annę, choć nie podoba mu się, że wspólna tragedia zbliża do niej Artmana…

Diagnoza sezon 4. odc. 2: Anna i Artman będą przeżywać bardzo ciężkie chwile. Ich dzieci trafią na OIOM, a stan ich zdrowia gwałtownie się pogorszy. Czy lekarze będą w stanie im pomóc? Na SOR trafia pacjent – Igor Brylski – młody, wysportowany chłopak. Przyjmuje go Michał. Objawy nastolatka wskazują na zatrucie pokarmowe lub stan zapalny. Nie wygląda to jednak groźnie. Michał zatrzymuje go na obserwacji. Kiedy stan Igora nieoczekiwanie się pogarsza, chłopak trafia na salę operacyjną. Operuje go doktor Wolski, który pozostaje pod wpływem leków… Kto i jaką zapłaci za to cenę? 

Diagnoza sezon 4 - obsada. Nowi bohaterowie w serialu TVN. Kto jest kim?

Diagnoza sezon 4. odc. 2: STRESZCZENIE

Anna bezskutecznie szuka związku pomiędzy dolegliwościami Igora a chorującymi dziećmi. Dopiero Szymonowi udaje się odkryć niepokojącą zależność. Pediatra nie potrafi za to rozwiązać swoich problemów z bratem. Kolejna próba rozmowy z Sadzikiem zakończy się już nie tylko awanturą… Mrok przeszłości coraz bardziej wnika do życia Artmana. Na ścianie w swoim mieszkaniu lekarz znajduje napis – „MORDERCA”.

Diagnoza - tych bohaterów kochają widzowie. Galeria

Diagnoza sezon 4. odc. 2: co się wydarzy?

W więzieniu Olivier Krynicki prowadzi głodówkę, chcąc wymusić tym wizytę córki. Ta jednak nie zamierza go odwiedzić. Zdesperowany dzwoni do Anny i prosi ją o pomoc. Leśniewska przejęta chorobą swoich dzieci nie chce nawet rozmawiać z Olivierem. Ciemne chmury zbierają się także nad doktor Olgą, która chce uwolnić się od układów ze środowiskiem przestępczym. Arkadiusz nie zamierza jednak rezygnować z kontaktu i pojawia się pod szpitalem, by odebrać wystawione przez Michała lewe zwolnienie.

NAJNOWSZE