Dexter

i

Autor: Album Online/East News

Dexter powraca! Twórcy zapowiadają zupełnie nową historię seryjnego mordercy

2023-02-07 13:33

Historia Dextera Morgana powróci w zupełnie nowej wersji! Twórcy przygotowali kilka niespodzianek dla fanów, a jedna z nich będzie nawiązywać do morderczych początków bohatera. Czego się spodziewać?

Telewizja Showtime potwierdza, że doczekamy się nowych produkcji ze świata Dextera. I może trudno w to uwierzyć, ale ekranowa przygoda seryjnego mordercy rozpoczęła się ponad 16 lat temu! Przez te wszystkie lata bohater doczekał się 9 serii, wliczając w to serial "New Blood", który miał swoją premierę pod koniec 2021 roku. Teraz twórcy przygotowują kontynuację najnowszego tytułu, a do tego przygotowują jeszcze nowe produkcje, które mogą trafić w gusta fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Dexter powraca! Będzie prequel, sequel i spin-offy

Jeżeli spodobał wam się serial "Dexter: New Blood", to mamy dobrą informację. Stacja Showtime rusza z realizacją sequela, który będzie kontynuacją tej historii, ale z nowej perspektywy. Jeszcze ciekawej zapowiada się "Dexter: Origin", który cofnie widzów w czasie do początków seryjnego mordercy. Fabuła pokaże, czym zajmował się bohater po skończeniu uczelni i rozpoczęciu pracy w Miami Metro Police Department. Zobaczymy również młodszą wersję znanych postaci z serialu i poznamy rodzinę Morgana, co pozwoli lepiej zrozumieć historię z oryginału. Twórcy planują również zupełnie nowe produkcje, które pokażą losy innych bohaterów serii, m.in. Trinity Killer. Myślicie, że nadchodzące projekty przyjmą się równie dobrze?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE