Dawid Podsiadło jako Wiedźmin

i

Autor: Dawid Podsiadło - screen Facebook/Netflix, Wiedźmin - materiał prasowy

Dawid Podsiadło jako Wiedźmin. Metamorfoza wokalisty rozbawi was do łez!

2021-12-17 10:11

W piątek 17 grudnia 2021 roku na Netfliksie premierę miał wyczekiwany od 2 lat drugi sezon Wiedźmina. Nowe przygody Geralta z Rivii, Yennefer oraz Ciri pojawiły się na platformie o godzinie 9 i od razu trafiły do top 10 najpopularniejszych produkcji. O tej samej godzinie na Facebooku Netfliksa pojawiło się wideo, w którym Dawid Podsiadło przechodzi metamorfozę i staje się Wiedźminem! To trzeba zobaczyć.

Dawid Podsiadło jako Wiedźmin. Drugi sezon Wiedźmina był zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Fani produkcji z niecierpliwością czekali na jej nowe odcinki, aby poznać dalsze losy ukochanych bohaterów. W nowej odsłonie hitu Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden. Zabiera Cirillę do swojego domu w Kaer Morhen, w którym mieszkał w dzieciństwie. Zda sobie sprawę, że księżniczka skrywa tajemniczą moc, przed którą będzie chciał ją uchronić. Szykują się naprawdę emocjonujące odcinki!

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37

Dawid Podsiadło Wiedźminem - metamorfoza rozbawi do łez

W dniu premiery drugiego sezonu Wiedźmina na koncie Netfliksa na Facebooku pojawiło się zabawne wideo, w którym główną rolę gra Dawid Podsiadło. Wokalista przyznaje się, że jest ogromnym fanem Wiedźmina i pokazuje wpadki, które zdarzyły mu się z tego powodu. W filmiku pojawia się Maciej Musiał, którego mogliśmy podziwiać w pierwszym sezonie produkcji oraz Michał Żebrowski, który zagrał w starej, polskiej wersji Wiedźmina. To właśnie Żebrowski przeprowadza metamorfozę Podsiadło, który zmienia się w... Wiedźmina! Trzeba przyznać, że w długich blond włosach wygląda naprawdę zabawnie. Sprawdźcie sami: