Dance Dance Dance - 3 edycja powstanie? Co wiadomo o nowych odcinkach show TVP?

2020-03-24 14:14
Dance Dance Dance 2 odcinek 4
Autor: materiał prasowy

Dance Dance Dance to program taneczny, który podbił serca widzów Telewizji Polskiej. Show cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z racji tego, że uczestnikami są znane osoby i często ich najbliżsi - życiowi partnerzy, przyjaciele czy też rodzeństwo. Pierwszą edycję, która emitowana była w 2019 roku, wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Od 29 lutego 2020 TVP emituje drugą edycję Dance Dance Dance.

Dance Dance Dance - 3 edycja powstanie? Co wiadomo o nowych odcinkach show TVP? Z powodu zagrożenia koronawirusem wiele stacji telewizyjnych wprowadziło duże zmiany dla bezpieczeństwa osób pracujących przy tworzeniu programów. Nie ominęło to także Dance Dance Dance - Telewizja Polska poinformowała, że zdjęcia do drugiej edycji zostały czasowo wstrzymane.

Dance Dance Dance - 3 edycja powstanie? Co wiadomo o nowych odcinkach show TVP?

Chociaż stacja zapowiedziała, że póki co nie zawiesza emisji programu, jak na razie nie wiadomo, kiedy będą mogły powstać kolejne odcinki. Dotychczasowa emisja zaplanowana jest do 11 kwietnia i ma wyglądać następująco:

  • 28 marca - solówki z czwartego odcinka
  • 04 kwietnia - duety z piątego odcinka
  • 11 kwietnia - solówki z piątego odcinka

Mimo że stacja nie potwierdziła jeszcze informacji o planowanym trzecim sezonie programu, biorąc pod uwagę popularność Dance Dance Dance, była to raczej formalność. Jednak ze względu na tymczasowe zawieszenie produkcji programu, trudno jak na razie ocenić, czy i kiedy stacja rzeczywiście zdecyduje się na stworzenie trzeciego sezonu. Póki co nie wiadomo także, kiedy dokładnie odbędzie się finałowy odcinek drugiej edycji Dance Dance Dance.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE