Damian Kordas: wiek, wzrost, Instagram, przepisy, Karolina Pisarek, MasterChef, Ale ciacho

2019-12-05 16:33
Damian Kordas
Autor: Materiały Prasowe

Damian Kordas: wiek, wzrost, Instagram, przepisy, Karolina Pisarek, MasterChef, Ale ciacho - te zapytania na temat zwycięzcy MasterChefa ciekawią was najbardziej. Zbieramy je w jednym newsie! Damian ma za sobą już kolejne zwycięstwo w programie telewizyjnym. Młody kucharz zajął pierwsze miejsce w emitowanej w jesiennej ramówce 2019 edycji Tańca z Gwiazdami Partnerką Kordasa była Janja Lesar.

Damian Kordas: wiek, wzrost, Instagram, przepisy, Karolina Pisarek, MasterChef, Ale ciacho - te frazy na temat zwycięzcy programu kulinarnego TVN wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Damianie Kordasie? Udział w MasterChefie otworzył mu drzwi nie tylko do kulinarnej kariery! Czy uda mu się zwyciężyć program Agent Gwiazdy? A może to właśnie on jest agentem? O tym przekonamy się na pewno już niebawem.

przeczytajViola Kołakowska: Instagram, wiek, wzrost

Damian Kordas: wiek

Pochodzący z Wrocławia młody kucharz ma 26 lat.

Damian Kordas: wzrost

Trudno znaleźć konkretną informację na ten temat, ale Damian ma ok. 175-180 cm wzrostu,

Damian Kordas: Instagram

Instagram Damiana to damiankordas. Zwycięzca MasterChefa wrzuca tu zarówno sporo zdjęć związanych ze swoją największą pasją - gotowaniem, jak również zdjęcia ze swojego codziennego, prywatnego życia.

Damian Kordas: przepisy, Ale ciacho

Ale ciacho to tytuł książki Damiana, w którym znalazły się jego przepisy i porady odnośnie do tworzenia deserów. Po wygraniu MasterChefa Damian wydał także książkę Moje pyszne inspiracje. Jego przepisy można znaleźć również m.in. na jego youtube'owym kanale.

Damian Kordas: Karolina Pisarek

W połowie 2017 roku media obiegła informacja o związku Damiana z Karoliną Pisarek - para zamieściła wspólne zdjęcia na Instagramie. Karolina jest finalistką 5. edycji Top Model. Para rozstała się jednak kilka miesięcy później.

Damian Kordas: MasterChef

Damian brał udział w programie aż trzy razy! Dopiero za trzecim udało mu się nie tylko dostać do finałowej czternastki, ale także zwyciężyć 4. edycję MasterChefa, W finale pokonał Klaudię Budny oraz Adama Kozaneckiego.

NAJNOWSZE