Dagmara z Królowych życia zakopana w grobie - makabryczna scena z filmu Vegi zszokuje widzów?

2020-08-13 12:49 aw
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Patryk Vega już w niejednym filmie udowodnił, że nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów ani pokazywać bardzo dosłownych, często makabrycznych scen. Najnowsza produkcja reżysera, Pętla, nie będzie tutaj żadnym wyjątkiem. Fabuła filmu skupia się na przedstawieniu kulis seks skandalu, w którym mieli brać udział celebryci, politycy czy sportowcy.

Dagmara z Królowych życia została zakopana w grobie w najnowszym filmie Patryka Vegi! To najmocniejsza rola Kaźmierskiej? Najsłynniejsza królowa życia debiut na wielkim ekranie ma już za sobą, jednak rola w Pętli z pewnością nie należała do najłatwiejszych. W wideo, które trafiło do sieci, Kaźmierska wyznała, że przy niektórych scenach musiała skorzystać z pomocy kaskaderki.

Dagmara z Królowych życia zakopana w grobie w filmie Vegi

Patryk Vega udostępnił na swoim profilu na YouTubie krótki filmik pokazujący kulisy pracy na planie Pętli. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Grana przez nią bohaterka została pobita, zamordowana, a później z workiem na głowie wrzucono ją do wykopanego grobu. Królowa życia, która niedawno przeżyła wypadek samochodowy i kilka operacji, wyznała, że z powodu swojego stanu zdrowie przy niektórych scenach zastąpiła ją kaskaderka. Cały filmik możecie obejrzeć poniżej:

O czym jest film? Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Petla trafi na ekrany kin 4 września.

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE