Dagmara z Królowych życia na zdjęciu sprzed lat z malutkim Conanem. Oboje niezwykle się zmienili!

2020-07-08 15:21 aw
Dagmara Kaźmierska
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek Królowych życia. Z programem związana jest od pierwszego sezonu, a obecnie ona, jej przyjaciele Edzia i Jacek oraz syn Conan należą do ulubieńców widzów. Fani Królowych życia nie mogą wyobrazić sobie odcinka programu bez udziału Dagmary i jej kultowych tekstów! Kaźmierska wielokrotnie udowodniła jednak, że jest także bardzo uczuciowa i niezwykle związana z bliskimi.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie sprzed lat z malutkim Conanem. Jej - dziś już dorosły - syn jeszcze nie tak dawno był malutkim bobasem! W emitowanej wiosną 2020 roku ósmej edycji Królowych życia Dagmara niezwykle przeżywała zbliżającą się wielkimi krokami maturę Conana. Syn Dagmary wybierał się bowiem później na medycynę.

Królowe życia: Dagmara i Conan na zdjęciu sprzed lat

7 lipca 2020 Conan skończył 19 lat. Z tej okazji Dagmara postanowiła złożyć mu życzenia na Instagramie i podzielić się kilkoma niezwykle wzruszającymi zdjęciami sprzed lat. Widać na nich zarówno małego Conanka, jak i jego mamę. Dagmara przeszła przez te lata ogromną metamorfozę, co nie umknęło uwadze komentujących. Królowa życia swój post opatrzyła także bardzo wzruszającymi słowami: 

💝💝💝MOJE NYNY 💝💝💝Ma dziś 19 lat 💝🙈🎉🎉🎉A niedawno się urodziło 😍😍😍 KOCHAM ŻYCIE , BO DAŁO MI CIEBIE ❣️KOCHAM CIEBIE , BO JESTEŚ MYM ŻYCIEM ❣️❣️❣️💙🙏🏻💙

Trzeba przyznać, że oboje przeszli przez lata bardzo dużą metamorfozę, a Conan wyrósł na niezwykle przystojnego chłopaka. Cały post Dagmary ze zdjęciami możecie zobaczyć poniżej:

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE