Jak kiedyś wyglądał Conan Kaźmierski? Po nieśmiałym chłopaku nie ma już śladu. Dziś podbija show-biznes z mamą

i

Autor: akpa

Taniec z gwiazdami

Dagmara Kaźmierska pod ostrzałem. "Produkcja ma dość Conana"

2024-04-12 18:17

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" Dagmara spotkała się ze sporą krytyką jurorów. Wyraźny sprzeciw dała Iwona Pavlović, która ostro skomentowała i oceniła występ Kaźmierskiej. Na scenę przybiegł Conan - syn celebrytki, który w dość pretensjonalny sposób wyjaśnił Iwonie, że nie zgadza się z jej werdyktem. Dagmara została wezwana na "dywanik".

Spis treści

  1. Dagmara Kaźmierska podpadła produkcji
  2. Dagmara Kaźmierska stała się "kozłem ofiarnym" jurorów?

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Kaźmierska i Hakiel znowu uplasowali się na najniższej pozycji według jurorów. Za swoje paso doble uzyskali jedynie 19 punktów, gdzie inne pary mogły poszczycić się wynikiem wyższym niż 30. Dagmara zdecydowanie nie przypadła jury do gustu, a Iwona Pavlović postanowiła skrytykować celebrytkę wprost. Do akcji wkroczył Conan, który powiedział o kilka słów za dużo. Produkcja wezwała Dagmarę do siebie.

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska podpadła produkcji

W 6. odcinku 14. serii "Tańca z gwiazdami" Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zaprezentowali rodzaj tańca, jakim jest paso doble. Nie uzyskali dzięki temu dużej ilości punktów, a na największą krytykę posiliła się "czarna mamba" - Iwona Pavlović. "Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa taniec z gwiazdami, a nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami" - wyraziła swoją opinię jurorka. "Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wejdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak - uwaga - to jest twój najlepszy taniec człapaniec" - dodała ostro Pavlović. Conan obecny na widowni programu postanowił zainterweniować, po serii tak gorzkich ocen jego mamy. "Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec" - wyraził swoją opinię Conan. Jego zachowanie spotkało się z niezbyt przyjaznym odbiorem widzów i internautów, którzy nawoływali go do zachowania "więcej kultury".

Dagmara Kaźmierska zatańczyła pasodoble. Pavlović: "to był twój najlepszy taniec, ale..."

Jak podaje serwis "Pudelek", Kaźmierska miała zostać wezwana na rozmowę z produkcją w związku z zaistniałą sytuacją. "Produkcja 'Tańca z Gwiazdami' ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni" - dodaje portal. Czy to oznacza, że Dagmara podpadła nie tylko produkcji, ale i widzom i jej udział w tanecznym show będzie zagrożony? Na ten moment, Dagmara Kaźmierska ma szansę na Kryształową Kulę.

Dagmara Kaźmierska stała się "kozłem ofiarnym" jurorów?

Dagmara Kaźmierska już od dłuższego czasu podejrzewa, że jej starania idą na marne. Wydaje jej się, że zawsze spotyka ją najgorsza krytyka i po prostu nie przypadła jurorom do gustu. "Nawet jakby ta rumba była na światowym poziomie, to dla nich by jej nie było. Dla nich nigdy żaden taniec nie będzie. Czy zatańczę dobrze, czy zatańczę źle - u nich zawsze będzie źle. To już weszło w krew u naszego jury. Upatrzyli sobie kozła ofiarnego" - mówiła celebrytka w wywiadzie dla "Faktu". Okazuje się, że widzowie i fani Dagmary mają podobne odczucia: "Na złość będę wysyłać jak najwięcej głosów byleby Dagmara jak najdalej doszła. Jury z odcinka na odcinek jest coraz bardziej surowsze dla Dagmary zapominając o tym, że to show. Dzięki Dagmarze macie taką oglądalność, także lepiej zmieńcie nastawienie szanowne jury", "Iwona Pavlovic przesadza z tymi swoimi opiniami. To ma byc zabawa a nie turniej tańca", "Bardzo ładnie! Głosujemy dziś podwójnie i zaskoczmy jury.. 19 punktów to jakiś żart" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska chce odpaść z "Tańca z gwiazdami". Podała powód

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska nie ma wsparcia w byłej w przyjaciółce "Edzi"? Mocne uderzenie