Taniec z gwiazdami

Dagmara Kaźmierska zatańczyła pasodoble. Pavlović: "to był twój najlepszy taniec, ale..."

2024-04-07 20:38

Dagmara Kaźmierska dalej walczy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Nie ma co ukrywać, że zdecydowanie nie jest faworytką Iwony Pavlović, która wprost mówi, że nie potrafi tańczyć. W szóstym odcinku "królowa życia" zatańczyła pasodoble i... według Iwony był to jej najlepszy taniec! "Czarna Mamba" miała jednak jedno "ale".

Dagmara Kaźmierska to jedna z uczestniczek tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", która bez wątpienia wywołuje najwięcej emocji. Są one bardzo skraje. Jury ma zupełnie inne zdanie na temat jej umiejętności niż widzowie, którzy pomimo słabych not od sędziów, co tydzień głosują na "królową życia". Tym samym Dagmarze cały czas udaje się awansować do kolejnych odcinków. W szóstym odcinku, który odbył się 7 kwietnia, Kaźmierska zmierzyła się z kolejnym stylem tańca. Tym razem było to pasodoble w rytmie muzyki disco. O dziwo tym razem Iwona Pavlović miała dla niej miłe słowa. Powiedziała, że był to zdecydowanie jej najlepszy występ. Nie mogło być jednak tak pięknie. Dodała coś, co ostudziło pozytywne emocje.

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia

Iwona Pavlović o pasodoble Kaźmierskiej

Na takie słowa od Iwony Pavlović Dagmara Kaźmierska czekała od dawna. Wreszcie usłyszała, że dała swój najlepszy występ. Pavlović szybko jednak zaznaczyła, że wcale nie było idealnie. "To był twój najlepszy występ, ale i tak było źle" - powiedziała "Czarna Mamba". Ostatecznie dała jej 4 punkty. Łącznie Kaźmierska zdobyła zaledwie 19 punktów od jury.

"Taniec z gwiazdami" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki transmitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. "Taniec z gwiazdami" jest też dostępny w internecie. Wszystkie odcinki są dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.