Czesław Mozil

i

Autor: Piotr Mizerski/TVN

Czesław Mozil odpadł z programu "Azja Express". W komentarzach zrobiło się gorąco

2023-03-12 14:20

Czesław Mozil był jednym z uczestników "Azja Express". Wspólnie ze swoją żoną wystartował w emocjonującym wyścigu po drugiej stronie świata. Niestety w jednym z odcinków musiał pożegnać się z programem, co nie spodobało się wielu internautom!

Azja Express 2023 - uczestnicy popularnego formatu mierzą się z trudnym wyścigiem pełnym niespodzianek. Wyzwania rozpoczęły się w oszałamiającym Stambule, co widzowie mogli obejrzeć w pierwszym odcinku programu. W drugim epizodzie wymagano od gwiazd niezwykłej sprawności i skupienia, a przede wszystkim czujnego oka. Przed zawodnikami były takie wyzwania, jak strzelanie z łuku, zbieranie słonecznika, czy odszukanie figurki z pianki morskiej. Niestety zasada jest prosta - ostatnia para, która pojawi się na mecie, odpada. Tym razem padło na Czesława i jego żonę.

Kiedy powtórka Azja Express 2023? O której godzinie i gdzie oglądać odcinki?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Czesław Mozil odpada z Azja Express. Fani są w szoku!

Nikogo nie dziwi, że Czesław i Dorota Mozilowie to jedni z ulubieńców widzów kolejnej edycji Azji Express. Para u wielu osób wzbudzała pozytywne emocje i ciekawe się ją oglądało w premierowym epizodzie. Niestety w drugim odcinku małżonkowie nie mieli szczęścia i odpadli z programu. Daria Ładocha czekała na uczestników w miejscowości Kütahya, w której jako ostatni zameldował się słynny muzyk ze swoją drugą połówką. Z przegraną nie mogą się jednak pogodzić fani, którzy nie ukrywają smutku i masowo komentują ostatni udział Mozilów w Azji Express.

":( było śmiesznie dzięki Mozilowi"

"Nie no, klasyk powtarzający się w każdej edycji. Najlepsza para odpada jako pierwsza."

"Czesławy i tak wygrali dla mnie! Mega kibicuję"

"Wielka szkoda, bardzo polubiłam tę parę i trzymałam za nich kciuki 🤞 ♥️ ♥️ ♥️"

"Szkoda . Bardzo fajni normalni ludzie . Po mału bez pośpiechu . Widać ze pojechali na luzie"

"Szkoda z Mozilem było wesoło 😉"

Sonda
Żałujesz, że Czesław Mozil odpadł z programu Azja Express?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE