Corona Zombies - film wywoła skandal? Widzowie oburzeni teaserem: 'Za wcześnie na takie żarty'

2020-03-26 14:38
Corona Zombies
Autor: screen youtube.com, kanał JoBlo Horror Trailers screen youtube.com

Pandemia koronawirusa wpłynęła niemal na każdy aspekt naszego życia, a problemy nie ominęły także branży filmowej i telewizyjnej. Producenci masowo wstrzymują kręcenie filmów i seriali, przekładane są premiery, odwoływane wydarzenia filmowe, stacje telewizyjne zmieniają ramówki. Podczas gdy część osób ma poważne problemy, inni postanowili wykorzystać trwającą pandemię i stworzyć na jej podstawie film o zombie.

Corona Zombies to komediowy horror nawiązujący do panującej pandemii koronawirusa. Teaser produkcji, który trafił do sieci 25 marca, wywołał bardzo duże poruszenie. W sieci zawrzało, a mnóstwo widzów podziela zdanie, że wypuszczanie takiego filmu w tym momencie jest bardzo złym i nieodpowiedzialnym pomysłem.

Corona Zombies - widzowie oburzeni pomysłem filmu

Jak czytamy w opisie produkcji, fabuła filmu brzmi następująco: 'Rząd śpi! Bogaci, wzruszając ramionami! Globalny głód papieru toaletowego! Oraz wirus, który powoduje, że jego ofiary wstają i zabijają! Ludzie, których zabija... wstają i zabijają!'. Producentem Corona Zombies jest Full Moon Features, wytwórnia skupiająca się na niskobudżetowych filmach, w większości horrorach, klasy B. 

W krótkim teaserze filmu, który pojawił się na YouTubie, widać młodą kobietę, która przeszukuje półki w poszukiwaniu papieru toaletowego. Gdy się odwraca, jej oczom ukazuje się mężczyzna przemieniony w zombie w masce chirurgicznej na twarzy. Pod wideo pojawiły się dziesiątki krytycznych komentarzy. Widzowie piszą, że film jest w złym guście, jego stworzenie w obecnej sytuacji nie mieści się w głowie, a na takie żarty jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Twórców filmu to zdaje się nie zniechęcać, a premiera została zaplanowana na 10 kwietnia. Corona Zombies będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Full Moon Features.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE