Cobra Kai

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Cobra Kai sezon 4 - kiedy nowe odcinki na Netflix?

2021-11-29 14:02

Jeszcze w tym roku dojo Miyagi-Do i Orli Kieł połączą swoje siły i zmierzą się z Cobra Kai w walecznym turnieju All Valley. Gra będzie toczyć się o najwyższą stawkę. Kto wygra i zostanie zwycięzcą?

Cobra Kai sezon 4 - kiedy nowe odcinki? Kolejna odsłona Cobra Kai powraca, więc fani serialu mają powody do radości. Przypomnijmy, że w 2018 roku widzowie mogli śledzić losy bohaterów tylko na YouTube Premium, który opublikował pierwsze dwa sezony Cobra Kai. Trzeci sezon pojawił się już w serwisie Netflix dwa lata później i mamy już potwierdzenie, że czwarta część ponownie rozgości się w bibliotece platformy. Kiedy premiera nowych odcinków?

Cobra Kai - o czym jest?

Cobra Kai to serial z 2018 roku, który jest kontynuacją kultowego Karate Kid. Akcja serialu toczy się ponad 30 lat po legendarnym turnieju karate, który miał miejsce w 1984 roku. Czas nie sprawił, że Johnny Lawrence (William Zabka) i Daniel LaRusso (Ralph Macchio) się pogodzili. Wręcz przeciwnie, ciągle są skłóconymi rywalami, a ich drogi ponownie się schodzą po wielu latach.

Sonda
Jak bardzo lubisz film "Karate Kid"?

Cobra Kai - kiedy 4. sezon?

Fani nie wierzyli, że jeszcze zobaczą kolejne przygody bohaterów. Netflix zaskakuje i zapowiada nowy sezon zwiastunem, a przy okazji ogłasza datę premiery. Nowe odcinki będzie można oglądać już od 31 grudnia. Poniżej przedstawiamy zwiastun.

Cobra Kai sezon 4 - ZWIASTUN

BUŁKA Z BANANEM? Trenuj i jedz jak skoczek narciarski | ESKA XD - Fit vlog #36