Co wiesz o Tańcu z gwiazdami? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem programu

2022-08-22 16:43 Adrian Rybak
Taniec z gwiazdami 2021, odcinek 1
Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami 2021

Taniec z gwiazdami to prawdopodobnie najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce i zawsze wywołuje wiele emocji. W 2022 roku format powróci z kolejną już edycją, która z pewnością okaże się wielkim hitem. W obsadzie nie zabrakło ciekawych nazwisk. Na nowe odcinki najbardziej czekają fani Dancing with the stars. Jesteś jednym z nich? Sprawdź swoją wiedzę w quizie!

Taniec z gwiazdami to już prawdziwa historia polskiej telewizji. Od wielu lat celebryci zmagają się na parkiecie, aby zawalczyć o Kryształową Kulę. To także program, który rozsławił wielu profesjonalnych tancerzy, którzy towarzyszą gwiazdom. Przed nami kolejna edycja, która pojawi się po rocznej przerwie. O wygraną zawalczą między innymi Maja Włoszczowska, Krzysztof Rutkowski, Jacek Jelonek, Karolina Pisarek i Jamala. Przed rozpoczęciem nowego sezonu warto sprawdzić swoją wiedzę o poprzednich. Uważacie się za fanów Tańca z gwiazdami? Przygotowany przez nas quiz rozwieje wasze wątpliwości. Odpowiedzcie na pytania i poznajcie wynik.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - pierwszy odcinek. Kiedy zacznie się 13. edycja?

Co wiesz o Tańcu z gwiazdami?

Pytanie 1 z 10
Która stacja transmitowała Taniec z gwiazdami przed Polsatem?
Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE