Co w duszy gra - o czym będzie nowy film animowany Pixara?

2019-11-08 14:34 kw
Co w duszy gra
Autor: screen YouTube/DisneyFilmy

Nie od dziś wiadomo, że filmy animowane są kierowane nie tylko dla najmłodszych widzów, ale również dla nieco starszej publiki. Wzruszają, bawią oraz prezentują treści moralizatorskie dla dzieci oraz zachwycają dopracowanym obrazem ich rodziców. Już wkrótce światło dzienne ma ujrzeć nowa animacja Pixara. Czy okaże się równie dużym sukcesem, jak Coco, Merida Waleczna, Odlot, Ratatuj czy też Toy Story? O czym będzie Co w duszy gra?

Co w duszy gra - o czym będzie nowy film animowany Pixara? Co w duszy gra to nowy film twórców takich produkcji jak Odlot, W głowie się nie mieści, Coco czy też Ratatuj. Wszystkie te tytuły zdecydowanie należą do najbardziej lubianych filmów animowanych, ponieważ oprócz tego, że wzruszają i śmieszą, przekazują ważne prawdy życiowe. Nowa animacja Pixara ma szansę stać się prawdziwym hitem. O czym będzie Co w duszy gra?

Co w duszy gra - o czym będzie film Pixara?

Głównym bohaterem filmu Co w duszy gra jest Joe Gardner - nauczyciel, który marzy o tym, aby grać jazz i spełniać się muzycznie. Ma kryzys, który dopada każdego artystę. Pędząc po mieście, wpada do studzienki kanalizacyjnej i trafia do tajemniczego świata dusz, w którym poznaje niejaką 22. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu przyjdzie mu pomyśleć nad swoim życiem i nad tym, jak spełniać marzenia. Tutaj znajdzie tez odpowiedź na najważniejsze życiowe pytania.

Co w duszy gra - kiedy premiera?

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 19 czerwca 2020 roku. Do polskich kin film trafi 7 sierpnia 2020 roku.

Co w duszy gra - zwiastun

NAJNOWSZE