Co lata, chociaż nie ma silnika Uczestniczka Familiady zaskoczyła prowadzącego!

i

Autor: Akpa

Familiada

Co lata, chociaż nie ma silnika? Uczestniczka Familiady zaskoczyła prowadzącego!

2024-02-18 21:40

Ta odpowiedź na pytanie Karola Strasburgera przejdzie do historii teleturnieju. Prowadzący Familiady był mocno zdziwiony, gdy usłyszał, co może latać, pomimo braku silnika. Uczestniczka programu szybko zrozumiała swój zabawny błąd, jednak było już za późno - punkty przepadły. Co powiedziała? Będziecie w szoku!

Teleturnieje charakteryzują się tym, że łatwo w nich o zabawne i zaskakujące sytuacje. Jako że oglądają je tysiące osób, szybko stają się viralami. Stres zżera uczestników, przez co czasami podają naprawdę niespodziewane odpowiedzi. Ta wpadka w Familiadzie jest na to doskonałym przykładem. Uczestniczka prędko zorientowała się, jak absurdalne było to, co powiedziała. Niestety, przez to straciła możliwość zdobycia cennych punktów, które byłyby pomocne w dalszej rozgrywce. Sam Karol Strasburger był zdziwiony, gdy usłyszał jej pomysł. Choć istniało wiele możliwości, które można było podać, ta nie była poprawna. Jak odpowiedziała kobieta? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Imię męskie na literę „O” to Oliwia? Zabawna wpadka w Familiadzie

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Familiada - co lata bez silnika?

Jest wiele poprawnych odpowiedzi, które uczestniczka Familiady mogła podać, aby zdobyć punkty. Przykładowo ptaki, które od razu nasuwają się na myśl. Niestety, poszła ona zupełnie innym tokiem myślenia. Według niej, poprawną odpowiedzią był... helikopter. Jak wiadomo, nie ma możliwości, aby to urządzenie latało bez silnika. Nie da się jednak ukryć, że w takich programach stres potrafi doprowadzić do tego, że do głowy przychodzą niecodzienne i mocno zastanawiające pomysły. Kobieta sama się zdziwiła na co wpadła, gdy tylko zastanowiła się nad tym chwilę dłużej. Karol Strasburger również nie dowierzał, jakie rozwiązanie podała!

ZOBACZ TAKŻE: Wpadki w programach rozrywkowych, których świat nie zapomni. Rozbawią Cię do łez!

Helikopter bez silnika - reakcje

Internautów rozbawiła błędna odpowiedź uczestniczki. Stanęli jednak w jej obronie, tłumacząc, iż w ten sposób działają emocje. Pojawiły się jednak osoby, które przez pryzmat Familiady oceniły kobietę. Niestety, nie każdy potrafi działać pod presją czasu i dużego stresu. Nie ma co się dziwić, że zdarzają się takie błędy.

Brak czasu spowodował taką reakcję

Naturalnie blondynka, tylko przefarbowała, żeby se wstydu nie robić

To są emocje

Największe wpadki w teleturniejach. Rozwiąż quiz i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Pytanie 1 z 9
Magda, odsłoń panu cztery litery - w którym teleturnieju padły ten słynny tekst?
Listen on Spreaker.