Chyłka - Rewizja - kiedy premiera w Player.pl i TVN trzeciego sezonu Chyłki?

2020-02-18 11:00 kw
Chyłka
Autor: AGNIESZKA K. JUREK/TVN

Chyłka - Rewizja to trzeci sezon serialu opartego na książkach Remigiusza Mroza, którego dotychczasowe dwa sezony przyciągały ogromną publiczność. Joanna Chyłka - prawniczka dobrze nam znana z poprzednich sezonów, po raz kolejny będzie musiała zmierzyć się ze skomplikowaną sprawą. Tym razem zostanie zaangażowana w podwójne morderstwo. Kiedy Chyłka - Rewizja zadebiutuje na antenie TVN i w Player.pl?

Chyłka - Rewizja - kiedy premiera w Player.pl i TVN trzeciego sezonu Chyłki? Serial z Magdaleną Cielecką w roli głównej od samego początku cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że powstają kolejne odsłony produkcji, w których poznajemy nowe oblicza Joanny Chyłki. Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje trzeci sezon. Kiedy premiera nowych odcinków?

Chyłka - Rewizja - fabuła

Klientem Joanny Chyłki zostaje mężczyzna, którego córka i żona zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna miał otrzymać pokaźną sumę od firmy ubezpieczeniowej, ale ubezpieczyciel stale opóźnia wypłatę. Ostatecznie odmawia pieniędzy, ponieważ twierdzi, że to klient Chyłki zamordował rodzinę. Prawniczka będzie musiała udowodnić, że mężczyzna jest niewinny.

Chyłka - Rewizja - kiedy premiera nowych odcinków?

Zdjęcia do produkcji wystartowały w połowie lutego 2020 roku w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że Chyłka - Rewizja zadebiutuje na antenie TVN w jesiennej ramówce stacji. Kolejne odcinki serialu będą pojawiać się na platformie Player.pl chwilę po premierze w telewizji.

NAJNOWSZE