Chyłka - Kasacja odcinek 1 i 2 streszczenie - Chyłka broni Langera Juniora oskarżonego o dwa morderstwa

2019-11-15 13:15
Chyłka - Kasacja odcinek 1 i 2 streszczenie
Autor: Materiały prasowe TVN/AGNIESZKA K. JUREK Chyłka - Kasacja odcinek 1 i 2 streszczenie

W nowych odcinkach serialu Joanna Chyłka podejmie się obrony Piotra Langera Juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo. Czy prawniczka odkryje prawdę o przerażającej zbrodni? Przed wami streszczenia 1 i 2 odcinka serialu Chyłka - Kasacja.

Chyłka - Kasacja - co wydarzy się w drugim sezonie serialu opartego na powieści kryminalnej Remigiusza Mroza? Kraj elektryzuje wiadomość o aresztowaniu syna znanego biznesmena Piotra Langera Seniora. Jedyny spadkobierca fortuny zostaje oskarżony o brutalne morderstwo dwóch osób. Sprawa wydaje się z góry przesądzona. Zmasakrowane ofiary znaleziono w mieszkaniu oskarżonego, a dochodzenie wykazało, że Langer mieszkał z trupami przez około 10 dni. W obliczu tych wydarzeń Langer Senior zwołuje konferencję prasową. Przed kamerami odcina się od syna i prosi dziennikarzy, by nie łączyli jego firmy z tą sprawą. Jednocześnie wymusza na Żelaznym, by obrońcą Juniora była Chyłka.

Chyłka - Kasacja odcinek 1 - streszczenie

Już pierwsze spotkanie Chyłki z oskarżonym pokazuje, że w tej sprawie nic proste nie będzie. Prawniczka próbuje ustalić co zaszło feralnej nocy, niestety klient przez cały czas milczy. Do mówienia nie skłania go nawet to, że za zabójstwo dwojga młodych ludzi grozi mu dożywocie. Jest zwyrodnialcem? Prowadzi jakąś grę? A może nie ufa Chyłce, ponieważ jest opłacana przez jego ojca? Tymczasem Kordian dostaje podwyżkę i wynajmuje lepsze mieszkanie. Niestety dość szybko przekonuje się, że nie ma nic za darmo. W zamian Żelazny oczekuje regularnych donosów na patronkę. Przypadkowym świadkiem tych ustaleń jest Kormak.

Chyłka - Kasacja odcinek 2 - streszczenie

Chyłka wbrew woli Żelaznego rozpoczyna prywatne śledztwo. Każdy krok prawniczki śledzi Gorzym. Robi to na polecenie bossa zorganizowanej grupy przestępczej – Siwowłosego. Na kłopoty zawodowe prawniczki nakładają się problemy prywatne. Ponownie wydarzenia z przeszłości stają między Magdą a Chyłką. Niemożność zrozumienia konfliktu z ojcem popycha Magdę do zerwania relacji z siostrą. Chyłka szuka pocieszenia w alkoholu i relacji z komisarzem Szczerbińskim.

Chyłka - Kasacja - kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon Chyłki zadebiutuje w piątek, 15 listopada w player.pl. Pierwszy odcinek będzie dostępny za darmo, drugi w ramach płatnej oferty. 

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE