Reality show

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony". Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka! Agnieszka zadała szyku, Waldemar z nietęgą miną

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem wszystko stanie się jasne, a widzowie dowiedzą się, kto naprawdę znalazł miłość. Czy relacje nawiązane w programie przetrwają? Zobacz zdjęcia z finału "Rolnik szuka żony 10". Agnieszka zachwyciła stylizacją!

Spis treści

  1. Taki będzie finał 10. edycji "Rolnik szuka żony"
  2. Kiedy finał "Rolnik szuka żony 10"? Gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek?
  3. "Rolnik szuka żony 10" - zobacz zdjęcia z finału

Taki będzie finał 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Powoli zbliżamy się do finału jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony". Uczestnicy programu - niezmiennie od pierwszej edycji - zaskakują widzów swoimi wyborami i nie inaczej było w tym roku.

Najwięcej emocji wzbudza 41-letni Waldemar, który przez reżysera został zmuszony na wizji do zerwania kontaktu z kobietą poznaną poza programem. Kontrowersje wzbudza także jego stosunek do Ewy Kryzy. Jego niestosowne uwagi - "Takiej jak ty jeszcze nie miałem" oburzyły wielu internautów.

Czytaj też: Anna "Rolnik szuka żony" nieśmiało potwierdza związek? To zdjęcie mówi wszystko!

35-letnia Anna i 40-letnia Agnieszka także znalazły pod ostrzałem widzów. Panie mają sprecyzowane wymagania wobec mężczyzn, ale widzowie zauważyli, że Anna była oschła dla swoich kandydatów, a Agnieszka nie szczędziła swoim panom uszczypliwości.

Najmłodsi w tej edycji: 27-letni Dariusz i 28-letni Artur dokonali najwłaściwszych wyborów. Ten pierwszemu najbliżej jest do Nicoli, a ten drugi już buduje relację z Sarą. Czy uda im się stworzyć trwały i szczęśliwy związek?

O tym przekonamy się już niebawem.

Kiedy finał "Rolnik szuka żony 10"? Gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek?

Data i godzina emisji ostatniego odcinka hitowego programu TVP jest już znana. Finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany 10 grudnia, o 21:15 na TVP1. Będzie to 12. odcinek "Rolnik szuka żony 10". Wcześniej zobaczymy, jak rolnicy odwiedzają swoich wybranków i jak cieszą się swoim towarzystwem, spędzając dwa dni w urokliwym miejscu.

Czytaj także: Wielka impreza tuż przed finałem "Rolnik szuka żony". Ups! Kogoś na niej zabrakło

"Rolnik szuka żony 10" - zobacz zdjęcia z finału

Agnieszka Kwiatkowska, Anna Derbiszewska, Waldemar Gilas, Dariusz Machałowski i Artur Przybysz mają już za sobą nagrania do finałowego odcinka 10. edycji "Rolnik szuka żony", a pierwsze zdjęcia ze spotkania rolników trafiły już do sieci.

Znajdziesz je oczywiście w naszej galerii!

Seweryn z Rolnik szuka żony błaga o pomoc. Doszło do wielkiej tragedii!