Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w TVP 2 - POWTÓRKA. Kiedy i o której?

2020-02-14 14:06
Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w TVP 2 - POWTÓRKA, ONLINE. Kiedy i o której?
Autor: Materiały prasowe TVP Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w TVP 2 - POWTÓRKA, ONLINE. Kiedy i o której?

Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu - najważniejsze informacje dotyczące emisji z wydarzenia znajdziecie na EskaCINEMA.pl.

Koncert zorganizowany z okazji 60 - lecia Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. W repertuarze światowe swingowe przeboje w nowych aranżacjach Grzegorza Urbana i jego orkiestry. W koncercie wezmą udział: Natalia Szroeder, Natalia Zastępa, Sławek Uniatowski, Włodzimierz Pawlik, Łukasz Zagrobelny, Rafał Brzozowski, Marek Kaliszuk oraz zagraniczni artyści Bonnie Tyler i Limahl w swoich największych przebojach. Usłyszymy między innymi hity "Holding out for a Hero", "New York, New York", "My Way". Koncert poprowadzi Agata Konarska.

Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu

Koncert Cały ten swing - 60 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zostanie wyemitowany w niedzielę, 16 lutego o godzinie 20:00 w TVP 2. Telewizja Polska nie przewiduje powtórki TV z tego wydarzenia. Koncert online można obejrzeć w serwisie WP Pilot  - opcja dostępna po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie. 

NAJNOWSZE