Metamofroza

Burza po metamorfozie w programie Sablewskiej. "Świat się kończy"

2024-04-20 13:12

Maja Sablewska od lat zmienia wizerunek kobiet w programie "10 lat młodsza w 10 dni". Dzięki jej radom uczestniczki mają wyglądać lepiej i odzyskać pewność siebie. Choć wiele kobiet rzeczywiście przechodziło pod okiem Sablewskiej spektakularne metamorfozy, to w ostatnim czasie program spotkał się z ogromną krytyką.

Maja Sablewska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynała od pracy menadżera gwiazd. Na swoim koncie ma współpracę z największymi sławami polskiej estrady, jak Doda, Edyta Górniak, Natalia Kukulska czy Marina Łuczenko. Później zrezygnowała z roli menadżerki i rozpoczęła karierę telewizyjną. Mogliśmy ją oglądać między innymi jako jurorkę talent show "X-Factor", który był emitowany na antenie stacji TVN. W 2013 roku poprowadziła swój autorski program "Sablewskiej sposób na modę".

Maja Sablewska u Jaruzelskiej o FALI HEJTU: „PRZEŻYŁAM TO…”

Maja Sablewska zmieniła wygląd dziesiątek kobiet

Od 2022 roku na antenie Polsat Café Sablewska jest gospodynią programu "10 lat młodsza w 10 dni", w którym dokonuje spektakularnych metamorfoz. W jej programie nie brakuje emocjonujących momentów i historii, które wzruszają do łez. Wiele kobiet pod czujnym okiem Sablewskiej rzeczywiście odmłodniało, jednak nie brakuje również krytycznych uwag pod adresem 44-latki. Tak było w przypadku ostatniego odcinka, którego jedną z bohaterek była 39-letnia Aneta. Kobieta opowiedziała swoją chwytającą za serce historię, jak po wypadku syna zupełnie przestała o siebie dbać, poświęcając każdą minutę swojemu dziecku. Widzowie w sondzie ulicznej ocenili wygląd Pani Anety na 45 lat, czyli 6 lat więcej, niż ma w rzeczywistości.

Widzowie grzmią po emisji ostatniego odcinka

Tym razem jednak to internauci nie ocenili krytycznie doboru stylizacji i wizualnej zmiany wyglądu uczestniczki. Wielu z nich sądzi, że Pani Aneta wcale nie musiała zgłaszać się do programu, ponieważ w jej przypadku wystarczyłyby zabiegi, które mogłaby wykonać samodzielnie w domu.

Jeśli tak wygląda zaniedbana kobieta, to świat się kończy. Masz super figurę, twarz. Dotknęło Cię nieszczęście związane z synem, ale, Jezus, kobiety co z Wami jest?

Czy ja wiem, czy taka zmęczona życiem? Ma 40 lat. Zgrabna figura. Wystarczy jej odpowiedni makijaż. I będzie bardzo ładnie - pisali internauci jednocześnie chwaląc metamorfozę, jakiej dokonała Maja Sablewska.