Bunt! - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa TVN Discovery Bunt! - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

Bunt! - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

2022-02-03 13:43

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Kto jest kim w serialu Bunt! w TVN?

Bunt! - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Agata Gawron - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! w obronie własnej godności…Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.

HBO Max w Polsce: data premiery, cena. Czym się różni od HBO GO?

Bunt! - aktorzy i bohaterowie

Bunt! - kiedy i o której oglądać w TV i online?

Serial Bunt! możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:25 na antenie telewizji TVN. Natomiast z wyprzedzeniem losy bohaterów udostępniane są na platformie player.pl.

Sonda
Jak oglądasz seriale?