Bulionerzy - obsada. Jak dziś wyglądają bohaterowie hitowego serialu?

Czołówka serialu Bulionerzy
Autor: TVP VOD

Bulionerzy to serial, który swego czasu cieszył się wielką popularnością. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy niezamożnej rodziny Nowików, która przeprowadziła się z bloku mieszkalnego do luksusowego apartamentowca. Jak dziś wyglądają odtwórcy głównych ról? Niektórzy mocno się zmienili!

Bulionerzy - obsada emitowanego w latach 2004-2008 serialu z pewnością wpłynęła na jego popularność wśród widzów Telewizji Polskiej. Produkcja cieszyła się wielkim uznaniem, dzięki czemu doczekała się aż pięciu serii. Fani serialu z wielkim zainteresowaniem śledzili absurdalne losy czteroosobowej rodziny Nowików, która w loterii producentów bulionu wygrała przeprowadzkę z bloku mieszkalnego do luksusowego apartamentowca, na co dzień zamieszkiwanego przez ludzi znanych i bardzo zamożnych. I choć od wyemitowania ostatniego odcinka Bulionerów minęło już ponad trzynaście lat, to fani serialu wciąż z sentymentem wspominają jego bohaterów. Jak zmieli się aktorzy grający w nim główne role?

Sonda
Czy lubisz oglądać seriale?

Bulionerzy - obsada serialu dzisiaj

Piotr, Grażyna, Sylwia i Olo Nowikowie - to właśnie oni rozbawiali Polaków do łez. Ważni dla fabuły byli też rodzice Grażyny, którzy nie kryli niezadowolenia z wyboru, jakiego dokonała ich córka, decydując się na zawarcie związku małżeńskiego z Piotrem. Sprawdźcie, jak dziś wyglądają aktorzy wcielający się w główne role w popularnym serialu.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE