BrzydUla 2 streszczenie. Ula ponownie zdradzi Marka z Arturem?!

2021-02-24 15:34 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

To zdecydowanie najbardziej wyczekiwany serialowy powrót ostatnich lat. W październiku 2020 roku na ekrany naszych telewizorów ponownie zawitała BrzydUla, a wraz z nią ukochani bohaterowie, którzy ponad 10 lat temu skradli serca widzów. W nowych odcinkach produkcji zdecydowanie nie brakuje emocji. Małżeństwo Dobrzańskich przechodzi poważny kryzys, a Ula i Marek stopniowo przestają walczyć o związek. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych epizodach kontynuacji BrzydUli, Ula ponownie wyląduje w łóżku z Arturem.

BrzydUla 2 odcinek 100 - streszczenie. Ponad 10 lat temu premierę miała pierwsza odsłona BrzydUli. To właśnie wtedy obserwować mogliśmy rozwój uczucia pomiędzy Ulą Cieplak, a Markiem Dobrzańskim. Dziś, w nowych odcinkach hitu, bohaterowie są małżeństwem i mają trójkę dzieci. Niestety ich związek wisi na włosku, a wszystko przez to, że Ula zdradziła Marka z przyjacielem rodziny, Arturem. Czy kobieta ponownie popełni ten błąd i pójdzie do łóżka z lekarzem?

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

BrzydUla 2 - odcinek 100

W nowych odcinkach BrzydUli Ula i Marka stale mają pod górkę. Dobrzański chcąc ratować swoją firmę, zatrudnił Nadię, specjalistkę od sytuacji kryzysowych. Jako że nie chciał, aby Ula dowiedziała się o kłopotach biznesowych, przedstawił Nadię jako swoją nową asystentkę. Dobrzańska stopniowo nabierała pewności, że Marek ją zdradza. Coraz więcej czasu spędzał z atrakcyjną Nadią i coraz częściej oszukiwał małżonkę. Ula była załamana i szukała pocieszenia w ramionach Artura, który jest w niej zakochany po uszy. Spędzili razem noc, której Ula bardzo żałuje.

O zdradzie szybko dowiedział się Marek, który nie jest w stanie wybaczyć Uli. W najbliższych odcinkach Ula wyjedzie na wakacje z dziećmi, a Marek będzie spędzać coraz więcej czasu z Pauliną... Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia z nadchodzącego wielkimi krokami, 100. odcinka BrzydUli, którego emisję zaplanowano na wtorek 9 marca 2021 roku. Widać na nich Ulę i Artura, którzy namiętnie się całują, a następnie ponownie lądują w łóżku. Na szczęście okazuje się, że będzie to tylko koszmar Marka. Dobrzański nadal nie może przestać myśleć o kochanku żony, dlatego ten nawiedza go nawet w snach! Czy Marek wybaczy Uli zdradę i wszystko wróci do normy? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach BrzydUli 2!

NAJNOWSZE