BrzydUla 2 streszczenie. Marek decyduje się na rozmowę z Arturem! Co wyniknie z ich spotkania?

2021-02-16 16:14 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Na ten powrót czekali wszyscy! Po ponad 10 latach na ekrany naszych telewizorów powróciła BrzydUla, a wraz z nią nasi ulubieni bohaterowie! W nowych odcinkach, które zadebiutowały na początku października 2020 roku, nie mogło zabraknąć Uli i Marka, Violetty i Sebastiana, Ani i Maćka czy też Pauliny i Aleksa. Nowy sezon serialu jest niezwykle emocjonujący, a każdy odcinek przyciąga ogromną publiczność. Co wydarzy się w najbliższych epizodach produkcji?

BrzydUla 2 odcinek 99 - streszczenie. Nowe odcinki BrzydUli na antenie TVN7 miały premierę w październiku 2020 roku. Dziś Ula i Marek są małżeństwem, posiadającym trójkę dzieci. Ich związek nie jest już tak kolorowy, jak ponad 10 lat temu. Przechodzą poważny kryzys, a sytuacji nie ułatwia zdrada Uli, której dopuściła się z Arturem. Czy Dobrzańscy wybaczą sobie wszystkie kłamstwa i nieporozumienia i będą w stanie dalej być razem? W dużym stopniu zależy to od Artura...

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

BrzydUla 2 - odcinek 99

Ula popełniła ogromny błąd... Była pewna, że Marek ją zdradza, dlatego znalazła pocieszenie w ramionach Artura... Chwilę po wspólnie spędzonej nocy dowiedziała się, że Nadia nie jest kochanką Marka i zaczęła bardzo żałować swojej decyzji. Kiedy Marek dowiedział się o zdradzie, uznał, że jedynym rozwiązaniem ich sytuacji jest rozwód. W najbliższych odcinkach BrzydUli mężczyzna zacznie wspominać szczęśliwe, rodzinne chwile.

Po chwili zbierze się na odwagę i ruszy do szpitala. W 99. odcinku BrzydUli, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 8 marca 2021 roku, Marek zada Arturowi jedno, nurtujące go od dawna, pytanie. Jak przyjmie odpowiedź, którą usłyszy? Czy rozmowa z Arturem naprawi relację Uli i Marka? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE