BrzydUla 2

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

BrzydUla 2 streszczenie. Marek decyduje się na rozmowę z Arturem! Co wyniknie z ich spotkania?

2021-02-16 16:14

Na ten powrót czekali wszyscy! Po ponad 10 latach na ekrany naszych telewizorów powróciła BrzydUla, a wraz z nią nasi ulubieni bohaterowie! W nowych odcinkach, które zadebiutowały na początku października 2020 roku, nie mogło zabraknąć Uli i Marka, Violetty i Sebastiana, Ani i Maćka czy też Pauliny i Aleksa. Nowy sezon serialu jest niezwykle emocjonujący, a każdy odcinek przyciąga ogromną publiczność. Co wydarzy się w najbliższych epizodach produkcji?

BrzydUla 2 odcinek 99 - streszczenie. Nowe odcinki BrzydUli na antenie TVN7 miały premierę w październiku 2020 roku. Dziś Ula i Marek są małżeństwem, posiadającym trójkę dzieci. Ich związek nie jest już tak kolorowy, jak ponad 10 lat temu. Przechodzą poważny kryzys, a sytuacji nie ułatwia zdrada Uli, której dopuściła się z Arturem. Czy Dobrzańscy wybaczą sobie wszystkie kłamstwa i nieporozumienia i będą w stanie dalej być razem? W dużym stopniu zależy to od Artura...

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

BrzydUla 2 - odcinek 99

Ula popełniła ogromny błąd... Była pewna, że Marek ją zdradza, dlatego znalazła pocieszenie w ramionach Artura... Chwilę po wspólnie spędzonej nocy dowiedziała się, że Nadia nie jest kochanką Marka i zaczęła bardzo żałować swojej decyzji. Kiedy Marek dowiedział się o zdradzie, uznał, że jedynym rozwiązaniem ich sytuacji jest rozwód. W najbliższych odcinkach BrzydUli mężczyzna zacznie wspominać szczęśliwe, rodzinne chwile.

Po chwili zbierze się na odwagę i ruszy do szpitala. W 99. odcinku BrzydUli, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 8 marca 2021 roku, Marek zada Arturowi jedno, nurtujące go od dawna, pytanie. Jak przyjmie odpowiedź, którą usłyszy? Czy rozmowa z Arturem naprawi relację Uli i Marka? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach serialu.